Google láká na mačkací rám, který se u nových Pixelů opět dostane do akce

Mačkací rám měl již loňský Pixel 2 a Pixel 2 XL, a dočkáme se jej i u letošních smartphonů Pixel 3 a Pixel 3 XL. Google v Japonsku zveřejnil lákací video „v japonském stylu“, v němž je vidět spousta tisknutí a mačkání. Funkčnost Active Edge by však měla zůstat stejná jako vloni. Zmáčknutím rámu budete spouštět Google Asistenta.

Podle zdroje nám však video odhaluje ještě něco navíc. Objímající se dvojice nosí pruhovaná trička s černými, zelenými, bílými a růžovými proužky, a právě takové by měly být barevné varianty obou připravovaných smartphonů. Google představí Pixel 3 a Pixel 3 XL 9. října a to hned na několika souběžně konaných akcích. Pro evropské novináře se akce uskuteční v Paříži. Samotné představení nám toho zřejmě moc nového nepřinese, třeba takový Pixel 3 XL už má v Rusku i svou vlastní recenzi.

Teaser od Googlu na funkci Active Edge: 

Diskuze (2) Další článek: Operátoři slaví 100 let republiky. Dárky dostanete vy

Témata článku: Google, Technologie, Smartphony, Akce, Pixel, Rusko, Teaser, Dotykový rám, Google Pixel 3 XL, Active EDGE, Lákací video, Loňský pixel, Evropský novinář, Rám, Připravovaný smartphone, Japonský styl, Japonsko, Paříž, Letošní smartphone, Barevná varianta


Určitě si přečtěte

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 117

RECENZE: Apple iPhone XS Max je zdařilá evoluce s větším displejem i cenou

RECENZE: Apple iPhone XS Max je zdařilá evoluce s větším displejem i cenou

** Telefon navazuje na loňskou generaci jen přidává větší OLED displej ** Vše se nese v duchu malých, ale užitečných inovací ** Cena kvůli větší velikosti bohužel o pár tisíc povyrostla

Martin Miksa | 365