Google láká na mačkací rám, který se u nových Pixelů opět dostane do akce

Mačkací rám měl již loňský Pixel 2 a Pixel 2 XL, a dočkáme se jej i u letošních smartphonů Pixel 3 a Pixel 3 XL. Google v Japonsku zveřejnil lákací video „v japonském stylu“, v němž je vidět spousta tisknutí a mačkání. Funkčnost Active Edge by však měla zůstat stejná jako vloni. Zmáčknutím rámu budete spouštět Google Asistenta.

Podle zdroje nám však video odhaluje ještě něco navíc. Objímající se dvojice nosí pruhovaná trička s černými, zelenými, bílými a růžovými proužky, a právě takové by měly být barevné varianty obou připravovaných smartphonů. Google představí Pixel 3 a Pixel 3 XL 9. října a to hned na několika souběžně konaných akcích. Pro evropské novináře se akce uskuteční v Paříži. Samotné představení nám toho zřejmě moc nového nepřinese, třeba takový Pixel 3 XL už má v Rusku i svou vlastní recenzi.

Teaser od Googlu na funkci Active Edge: 

Diskuze (2) Další článek: Operátoři slaví 100 let republiky. Dárky dostanete vy

Témata článku: Google, Technologie, Smartphony, Akce, Pixel, Google, RAM, Dotykový rám, Rusko, Teaser, Google Pixel 3 XL, Evropský novinář, Japonsko, Rám, Active EDGE, Barevná varianta, Google Asistent, Připravovaný smartphone, Kter, SuperŘíjen, Letošní smartphone, Lákací video, Loňský pixel, Paříž, Japonský styl


Určitě si přečtěte

RECENZE: Redmi Note 8 Pro – bestseller má úspěšné pokračování

RECENZE: Redmi Note 8 Pro – bestseller má úspěšné pokračování

** Redmi Note 8 Pro přináší nekompromisní poměr výkon / cena ** Přidává čtyřnásobný fotoaparát s 64Mpx rozlišením ** Zamrzí jen košaté MIUI se zbytečnými aplikacemi

Martin Miksa | 36

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

** Nositelnosti jsou specifická kategorie, vybírají se jinak než mobily. ** Co model, to charakter, unikátní mix vlastností, parametrů a funkcí. ** Začneme jednoduchým náramkem, skončíme našlapanými Apple Watch.

Filip Kůžel | 107