Google Pixel Stand je stojánek s bezdrátovým nabíjením a chytrými funkcemi pro Pixel 3

Google na tiskové konferenci Made By Google spolu s Pixelem 3 a Pixelem 3 XL představil i chytrý stojánek Pixel Stand integrovaným bezdrátovým nabíjením o výkonu až 10 W. Nabíjet s ním půjde samozřejmě i skrze ochranný kryt telefonu.

Když však telefon postavíte do stojánku, telefon se přepne do zjednodušeného grafického režimu se souhrnem užitečných funkcí. Je zde například snazší přístup ke Google Assistentovi, kalendáři s naplánovanými událostmi a sledovat zde můžete i informace z chytré domácnosti v rámci Google Nest. Při přehrávání hudby pak ukáže cover písně/alba a rychlé ovládání přehrávače.

V době nečinosti pak začne na obrazovce telefonu prezentovat zajímavé fotky z vaší fotogalerie. Zajímavou funkcí je také chytré buzení, kdy telefon 15 minut před nastaveným budíkem začne přizpůsobovat barvu displeje, aby vás postupně nastartovalo do nového dne.

Skrze Pixel Stand lze díky standardu Qi nabíjet jakékoliv podporované zařízení, zmíněné funkce jsou však exkluzivně dostupné pouze pro Pixel 3 a Pixel 3 XL. Stojánek si lze předobjednat již dnes za 79 dolarů, ovšem pouze v zemích s vlastním Google Storem. O dostupnosti u nás tedy zatím nemáme žádná informace.

Diskuze (2) Další článek: Pixel 3 přichází. Google si dal záležet na designu i foťáku. Dvě čočky nepotřebuje

Témata článku: Google, Android, Bezdrátové nabíjení, Příslušenství, Google Assistant, Tisková konference, Nabíjení, Chytrá domácnost, Qi, Google Pixel 3, Google Pixel 3 XL, Nový den, Podporované zařízení, Dolar, Ochranný kryt, Mad, Užitečná funkce, Stojánek, Telefon, Pixel Stand, Nastavený budík, Chytré buzení, Naplánovaná událost, Chytrá funkce, Funkce


Určitě si přečtěte

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 117

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 73

RECENZE: Samsung Galaxy Note 9 — modrožlutý náčrtník tahá esa z rukávu

RECENZE: Samsung Galaxy Note 9 — modrožlutý náčrtník tahá esa z rukávu

** Nejnovější Note z dílny Samsungu vylepšil pero S Pen. Přes Bluetooth s ním můžete třeba fotit selfíčka ** Telefonu narostla paměť, zvýšila se kapacita baterie, nově dostal i kapalinové chlazení ** Note 9 se neprofiluje jen jako pracovní nástroj, stejně velký důraz je kladen i na mobilní hry

Martin Chroust | 31