Google Pixel Stand je stojánek s bezdrátovým nabíjením a chytrými funkcemi pro Pixel 3

Google na tiskové konferenci Made By Google spolu s Pixelem 3 a Pixelem 3 XL představil i chytrý stojánek Pixel Stand integrovaným bezdrátovým nabíjením o výkonu až 10 W. Nabíjet s ním půjde samozřejmě i skrze ochranný kryt telefonu.

Když však telefon postavíte do stojánku, telefon se přepne do zjednodušeného grafického režimu se souhrnem užitečných funkcí. Je zde například snazší přístup ke Google Assistentovi, kalendáři s naplánovanými událostmi a sledovat zde můžete i informace z chytré domácnosti v rámci Google Nest. Při přehrávání hudby pak ukáže cover písně/alba a rychlé ovládání přehrávače.

V době nečinosti pak začne na obrazovce telefonu prezentovat zajímavé fotky z vaší fotogalerie. Zajímavou funkcí je také chytré buzení, kdy telefon 15 minut před nastaveným budíkem začne přizpůsobovat barvu displeje, aby vás postupně nastartovalo do nového dne.

Skrze Pixel Stand lze díky standardu Qi nabíjet jakékoliv podporované zařízení, zmíněné funkce jsou však exkluzivně dostupné pouze pro Pixel 3 a Pixel 3 XL. Stojánek si lze předobjednat již dnes za 79 dolarů, ovšem pouze v zemích s vlastním Google Storem. O dostupnosti u nás tedy zatím nemáme žádná informace.

Diskuze (2) Další článek: Pixel 3 přichází. Google si dal záležet na designu i foťáku. Dvě čočky nepotřebuje

Témata článku: Google, Android, Bezdrátové nabíjení, Google Assistant, Nabíjení, Příslušenství, Google, Chytrá domácnost, Qi, Tisková konference, Google Pixel 3, Google Pixel 3 XL, Nový den, Dolar, Nastavený budík, Chytré buzení, Funkce, Mad, Naplánovaná událost, Ochranný kryt, Chytrá funkce, Google Store, Rychlé ovládání, Stojánek, Užitečná funkce


Určitě si přečtěte

Samsung Galaxy Note 10: Legendární náčrtník se rozdvojil a dostal duhová záda

Samsung Galaxy Note 10: Legendární náčrtník se rozdvojil a dostal duhová záda

** Samsung představil dva modely řady Galaxy Note 10 ** „Náčrtník“ dostal chytřejší S Pen, displej s průstřelem i ToF kameru ** Éra 3,5mm jacku končí, základní Note 10 nemá ani slot pro microSD.

Martin Chroust, Filip Kůžel, Jakub Michlovský | 157

RECENZE: Samsung Galaxy A50 — střední třída s minimem kompromisů

RECENZE: Samsung Galaxy A50 — střední třída s minimem kompromisů

** Samsung se letos zaměřil na střední třídu, a my jsme otestovali další výsledek jeho snažení ** Galaxy A50 vás naláká na skvělý displej, velkou baterii a trojitý fotoaparát ** Plastová konstrukce nevadí, vůbec poprvé jsme si Samsungů vyzkoušeli optickou čtečku otisků prstů.

Martin Chroust | 27

RECENZE: Xiaomi Mi 9T – šikovný hezoun, který periskopem nakukuje o třídu výš

RECENZE: Xiaomi Mi 9T – šikovný hezoun, který periskopem nakukuje o třídu výš

** Cenovka střední třídy, avšak pocitově napůl v třídě nejvyšší ** Periskopová selfie kamerka a stylová záda = designový skvost ** Minimum kompromisů a chyb, tohle by mohl být prodejní trhák

Jakub Vrbacký | 29