Google vaří ze smajlíků. Třeba smícháním hovínka a srdce vznikne zamilovaný exkrement

Google do své klávesnice Gboard na Androidu přidal novou funkci, která používá existující emotikony k vytváření nových. Novinka se jmenuje Emoji Kitchen a zatím se šíří jen mezi účastníky programu Gboard Beta. Vytvořit své recepty, které by spojily libovolné dva výrazy, zatím ale nemůžete.

K dispozici je však široká paleta těch, které mezi sebou již vývojáři zkombinovali. Např. kovbojský klobouk můžete obléci jakékoli emoci, ale také srdci nebo duchovi, srdce s populárním hovínkem vykouzlí zamilovaný exkrement a zkřížit můžete i kaktus s opičkou.

Chcete-li zobrazit recepty, které designéři společnosti Google vytvořili, jednoduše klepněte na vybraný smajlík a počkejte, až se vám nad klávesnicí jednotlivé návrhy Gboardu objeví. Můžete je rovnou vyzkoušet v podporovaných aplikacích, kterými jsou Gmail, Zprávy Googlu, Messenger, Snapchat, Telegram i WhatsApp a dalších.

Diskuze (7) Další článek: České UPC končí k 1. dubnu. Zákazníci přejdou pod Vodafone

Témata článku: Android, Messenger, Klávesnice, Emotikony, Google, Snapchat, Gmail, Exkrement, Smajlík, Srdce, Hovínko


Určitě si přečtěte

RECENZE: Redmi Note 7 je skvělá volba s jedinou chybičkou

RECENZE: Redmi Note 7 je skvělá volba s jedinou chybičkou

** Ani Note 7 nezlomil kletbu chybějícího NFC ** Drobná vylepšení mezi generacemi přibližují Redmi Note dokonalosti ** 48 MPx nemusí automaticky znamenat marketingový výkřik do tmy

Martin Herodek | 27

RECENZE: Redmi Note 8 Pro – bestseller má úspěšné pokračování

RECENZE: Redmi Note 8 Pro – bestseller má úspěšné pokračování

** Redmi Note 8 Pro přináší nekompromisní poměr výkon / cena ** Přidává čtyřnásobný fotoaparát s 64Mpx rozlišením ** Zamrzí jen košaté MIUI se zbytečnými aplikacemi

Martin Miksa | 36