Google vaří ze smajlíků. Třeba smícháním hovínka a srdce vznikne zamilovaný exkrement

Google do své klávesnice Gboard na Androidu přidal novou funkci, která používá existující emotikony k vytváření nových. Novinka se jmenuje Emoji Kitchen a zatím se šíří jen mezi účastníky programu Gboard Beta. Vytvořit své recepty, které by spojily libovolné dva výrazy, zatím ale nemůžete.

K dispozici je však široká paleta těch, které mezi sebou již vývojáři zkombinovali. Např. kovbojský klobouk můžete obléci jakékoli emoci, ale také srdci nebo duchovi, srdce s populárním hovínkem vykouzlí zamilovaný exkrement a zkřížit můžete i kaktus s opičkou.

Chcete-li zobrazit recepty, které designéři společnosti Google vytvořili, jednoduše klepněte na vybraný smajlík a počkejte, až se vám nad klávesnicí jednotlivé návrhy Gboardu objeví. Můžete je rovnou vyzkoušet v podporovaných aplikacích, kterými jsou Gmail, Zprávy Googlu, Messenger, Snapchat, Telegram i WhatsApp a dalších.

Diskuze (7) Další článek: České UPC končí k 1. dubnu. Zákazníci přejdou pod Vodafone

Témata článku: Android, Messenger, Google, Klávesnice, Emotikony, Snapchat, Gmail, Smajlík, Srdce, Exkrement, Hovínko


Určitě si přečtěte

RECENZE: Redmi Note 8T – hodně muziky za málo peněz

RECENZE: Redmi Note 8T – hodně muziky za málo peněz

** Dobrá výbava s rozumnou cenovkou nasazuje laťku vysoko ** Plná konektivita nepostrádá NFC ** Kvalitní fotoaparát ztrácí jen u videa

Martin Herodek | 4

RECENZE: Huawei Nova 5T – vánoční znovuzrození povedeného modelu

RECENZE: Huawei Nova 5T – vánoční znovuzrození povedeného modelu

** Povedený design, hodně výkonu, dobrý fotoaparát i displej ** Na druhou stranu nic, co už bychom neviděli u Honoru 20 ** Lákadlem může být opravdu originální fialová varianta

Jakub Vrbacký | 4