Google vyhlásil nejlepší aplikace a hry roku 2019. Přidává i malý příspěvek na nákup…

Google zveřejnil nejlepší aplikace a hry, které se v roce 2019 objevily v Obchodě Play. Jde na to ale trochu jinak než Apple, netřídí je podle použití pro telefony a tablety, ani podle toho, zda jsou zdarma či za poplatek.

Vyjma toho také dává dárek. Když si otevřete obchod Google Play a sjedete trochu níž, najdete zde banner „15 Kč na nákup aplikace nebo hry“. Po jeho rozkliknutí uvidíte, do kdy platí. Lze jej uplatnit na nákup libovolných aplikací, her ale i In-App nákupů s cenou vyšší než je uvedená. Nelze jej využít na předplatné.

Popis, ukázku a odkazy na nejlepší aplikace a hry roku 2019 v Google Play najdete v galerii. Většina z nich je dostupná i na platformě iOS.

Diskuze (3) Další článek: Reuters: Nejlepší fotografie přírodních katastrof uplynulé dekády

Témata článku: Mobilní aplikace, Google Play, Aplikace, Mobilní hry, Pokémon GO, Obchod s aplikacemi, Niantic, AppStore, Harry Potter, Rozšířená realita, Příspěvek, Obchod Play, Nejlepší aplikace, Nákup, Hra, Hra roku


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Mi Note 10. První pokus o 108 MPx v mobilu vyšel na výbornou

RECENZE: Xiaomi Mi Note 10. První pokus o 108 MPx v mobilu vyšel na výbornou

** Telefon přináší unikátní zoomovací schopnosti a rekordní rozlišení ** Radost udělá i dlouhá výdrž baterie a bleskové dobíjení ** Škoda jen staršího Androidu a vyšší cenovky

Martin Miksa | 42

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

** Nositelnosti jsou specifická kategorie, vybírají se jinak než mobily. ** Co model, to charakter, unikátní mix vlastností, parametrů a funkcí. ** Začneme jednoduchým náramkem, skončíme našlapanými Apple Watch.

Filip Kůžel | 106