Gorila: „žádnej bullshit“ s nejlepším internetem

Chce být zatraceně cool, prohlašuje o sobě, že má nejlepší mobilní internet a obchází zbytečné papírování. Jde to vůbec dohromady se společností Telefónica?

Silnej operátor, kterej je jedna ruka s O2, kterej je srozumitelnej pro každýho a kterej má signál třeba i v Ratměřicích.

Tak se prezentuje Gorila Mobil, nový virtuál, respektive projekt Telefónicy, který je prostě „cool“ a má super data. Alespoň to o sobě tvrdí... Upovídaní zákazníci ale budou mít Gorilu také rádi, jelikož už za 200 Kč měsíčně můžete s Gorilou volat po 2. minutě zdarma do všech tuzemských sítí a k tomu surfovat. První minuta stojí 2,50 Kč a platí se celá.

Klepněte pro větší obrázek
Gorila vám pošle SIM zdarma, stačí říct... (obr.: gorilamobil.cz)

Gorila nabízí předplacenku i paušál. Základní minuta u předplacenky vychází na 2,50 Kč/min. s účtováním 60+1, 1,50 Kč za textovku a 50 MB dat na den za 20 Kč. Gorilu můžete používat jen takto nebo si za 200 Kč přikoupíte balíček Easy, který obsahuje ono volání po druhé minutě zdarma a k tomu 0,5 GB dat. Stejné parametry má paušál jménem Easy, cena v tomto případě 200 Kč měsíčně.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Gorila má i mobilní aplikaci. Zatím jen pro Android, ale brzy by měly přibýt i verze pro Apple iOS a Windows Phone.

Easy, nebo raději Pro?

Druhý tarif, který má jen paušální podobu nabídne opět volání do 2. minutě zdarma plus 5 GB dat za 480 Kč měsíčně. U obou tarifů platí následující výhoda: data si můžete dokoupit, a to celkem třikrát vždy za polovinu předchozí ceny. A ještě jedno upozornění pro ty, kteří jsou prostě „free“ a sem tam jim ulítne nějaký ten termín – volání po druhé minutě zdarma platí za předpokladu, že platíte faktury včas. U kreditu musíte zase zajistit dostatek financí na kartě v den obnovy balíčku.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Stručný ceník nového virtuála najdete, kompletní ceník je ke stažení zde v PDF (obr.: gorilamobil.cz)

Mimochodem SIM kartu vám Gorila pošle na přání zdarma. Dle obchodních podmínek provozuje Gorilu přímo Telefónica, prakticky nejde o virtuálního operátora, ale o další přebarvený tarif síťového operátora jako je například BleskMobil, kde také zákazníci O2 volají do sítě Gorily jako do vlastní sítě. Jedno se ale Gorile musí nechat, má opravdu originální web GorilaMobil.cz, elegantně se vyhýbá formalitám například u obchodních podmínek a mluví řečí, které rozumí každý. Líbí se vám Gorila?

 

Gorila se vyhýbá formalitám a obstrukcím. Proč to u Telefóniky celé roky nešlo?

 
Diskuze (84) Další článek: Google napravil problém se snadným utrácením na Androidu

Témata článku: Virtuální operátoři, O2, Nákup a ceny, Hospodaření a finance, Internet, Druhý tarif


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 136

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

** Výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchůdcem ** Čistý Android není pro každého, má ale svoje kouzlo ** Moderní pojetí klasiky bez zbytečných módních výstřelků

Martin Herodek | 14

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10