Gresso White Diamond Collection: když se chcete odlišit

Libo telefon za milión? Máme pro vás tip. Má operační systém a na rozdíl od stejně předražené konkurence i skutečný vkus.
Gresso White Diamond Collection: když se chcete odlišit

Výrobce luxusních mobilních telefonů Gresso o sobě znovu dává vědět, tentokrát modelem s bílými diamanty. Diamanty však zdaleka nejsou tím jediným, co je na tomto telefonu luxusní a exkluzivní. Vzhledově je tato kolekce velmi podobná předchozí, hlavní odlišností je právě použití bílých diamantů na těle telefonu. Již dříve jsme se mohli setkat s Black Diamond collection a o něco později také Luna and Sol Steel collection.

Telefon se bude prodávat ve dvou provedeních: Gresso Royal White Diamond a Gresso White Diamond, které se liší množstvím použitých diamantů. Zatímco nižší model má pouze navigační klávesy s diamanty a stojí 9 000 Euro, vyšší model má diamanty na všech klávesách a stojí 33 000 Euro. Kromě ceny bude velkou překážkou v pořízení také limit vyrobených kusů, pro celý svět se totiž celkem dočkáme pouhých dvou set přístrojů. Nesmím zapomenout také na fakt, že tlačítka jsou u obou modelů vyrobena z 18 karátového zlata a jejich popisky jsou vypáleny laserem v římském stylu. Tím výčet luxusních materiálů nekončí, setkáme se také s nerezovou ocelí u krytu baterie, který je jištěn magnetickým zámkem. Displej je pak tvořen 42 karátovými krystaly safíru.

Klepněte pro větší obrázek

Na rozdíl od podobných luxusních výtvorů jsou tyto telefony kvalitně vybaveny po také po funkční stránce. Vypovídá o tom například přítomnost operačního systému Windows Mobile 6 Standard, displej s QVGA rozlišením a slot na paměťové karty microSD. Rozměry telefonů jsou o něco větší, než na jaké jsme zvyklí, ale to jim vůbec neubírá na kráse. Konkrétní čísla jsou 119,5 × 48 × 14 milimetrů, bohužel neznáme přesnou hmotnost přístroje.

Poslední dobou je podobně luxusních telefonů stále větší množství. Na rozdíl od většiny jiných se mi ale tento telefon skutečně líbí i vzhledově, jeho design je podle mě naprosto perfektní. Jindy se setkáme například se zlatými telefony, které sice používají drahé materiály, ale jsou vyloženě nevkusné. U telefonů Gresso mi to skutečně přijde jiné, pokud bych patřil do skupiny milionářů a vybíral si telefon z kategorie těchto nejluxusnějších kousků, určitě bych zvolil právě Gresso White Diamond.

Zdroj:  gsmarena.com

Diskuze (5) Další článek: LG KF510: co nás při recenzi ani nenapadlo (video)

Témata článku: Diamond, Hlavní odlišnost

Určitě si přečtěte