Hammerhead Karoo si cenou i výbavou troufá na zavedené cyklopočítače od Garminu

Hammerhead Karoo je navigace, která vás dovede, kam potřebujete, a cyklopočítač, který poskytne všechny běžné informace o jízdě. Díky propojení Bluetooth/ANT+ umí spolupracovat s hrudním pásem a dalšími senzory, které se dají pověsit jak na sportovcovo tělo, tak na kolo.

Nabízí 3,5" HD dotykový displej s jemností 229 pixelů na palec a automatickým přizpůsobením jasu okolnímu světlu, Gorilla glass, hliníkové tělo, voděodolnost a slot na SIM kartu. Mapové podklady jsou nadoživotí zdarma. Uchycení na řídítka je pevné, 5° sklon je ideální pro pozorování i ovládání.

Podívejte se, jak vypadá navigace na Karoo:

Za produktem stojí tým inženýrů a tvůrců s vášní pro atletiku a cyklistiku, kterým jednoduše nedostačovala žádná z dostupných navigací. Za své Karoo chtějí jen 399 dolarů (cca 9 500 Kč + CLO) a tvrdí, že jsou lepší a levnější než srovnatelný cyklopočítač od Garminu (Garmin 1030 stojí kolem 15 tisíc). Přímé porovnání cyklistických navigací a možnost koupě najdete přímo na oficiálních stránkách produktu zde. Doručuje se celosvětově a navíc máte možnost produkt do 45 dnů od doručení vrátit.

Diskuze (9) Další článek: Galaxy Tab S6 si připíše další prvenství. Bude prvním 5G tabletem na světě

Témata článku: Navigace, Garmin, Pro turisty a cyklisty, Gorilla Glass, Sport, Hammerhead, Karoo, Výbava, Možnost koupě, Produkt, Hammerhead Karoo, Tým inženýrů


Určitě si přečtěte