Handheld s 640x240 v barvě

Compaq představil nový počítač v kategorii handheld nazvaný C Series. Nabízí rozlišení displeje...
Compaq představil nový počítač v kategorii handheld nazvaný C Series. Nabízí rozlišení displeje 640x240, který používá i konkurenční model od HP. Srdcem minipočítače je procesor od MIPS, jehož taktovací frekvenci činí 75 MHz. Na trh bude uvolněn v prvním čtvrtletí příštího roku a bude mít jako první operační systém Windows CE 2.0. Zákazník bude mít na výběr mezi monochromatickým a barevným displejem v cenách od 499 do 699 dolarů. Kapesní počítač bude navíc podporovat tzv. Intelligent Manageability, což je balík programů, které instaluje Compaq do většiny svých stolních počítačů. Díky tomu budou moci uživatelé C Series přizpůsobit práci na handheldu svému stolnímu počítači. Handheld série C se začne prodávat v první polovině příštího roku.

První z dvojice, LC II, podporuje ve svých útrobách volitelně až dva procesory Pentium II taktovaných buď na 266 MHz nebo na 300 MHz a jeho data mohou zabírat až 36 GB. Pro server také není problémem jakákoliv expanze či upgrade. Pokud byste si vybrali pro firmu jednoprocesorový model s procesorem na 266 MHz, nebude vás stát server více jak 2700 USD.

Témata článku: Software pro mobily, Software pro PC

Určitě si přečtěte

Android v říjnu 2017: přikutálela se sušenka

Android v říjnu 2017: přikutálela se sušenka

9.  10.  2017 | Láska Jan | 2

Seznam telefonů, které dostanou Android 8.0 Oreo

Seznam telefonů, které dostanou Android 8.0 Oreo

** Od představení Androidu 8.0 Oreo uběhl více než měsíc ** Jak zareagovali výrobci a které telefony se něj mohou těšit? ** Začněmě hezky podle abecedy.

28.  9.  2017 | Miksa Martin | 8

CCleaner: Ještě větší průšvih, než jsme si mysleli

CCleaner: Ještě větší průšvih, než jsme si mysleli

** Nejprve to vypadalo jako vážný, ale jen izolovaný problém ** Pak se to nafouklo do obřích rozměrů ** CCLeaner má problém a Avast ostudu

24.  9.  2017 | Polesný David, Čížek Jakub | 27