Harry Potter - Eurotel vyložil kouzelné karty

Vlna šílenství, která se zvedla okolo dětského filmu Harry Potter, kde ústřední postavou je malý kouzelník, se dostala nakonec i k nám. Všichni se snaží svézt na vlně, kterou „uměle“ vyprodukovala zábavná média.
Harry Potter - Eurotel vyložil kouzelné karty

Také Eurotel se snaží využít popularity filmu a připravil kouzelnou hru pro všechny filmové fanoušky na svém mobilním portále. Od 14. února se tedy můžeme na wapovém portálu Juice setkat s odkazem na Harry Potter Trading Card Game.

Klepněte pro větší obrázekJak z názvu vyplývá, jedná se o karetní hru. Máte na výběr zda bude karty sbírat a s vidinou budoucího zhodnoceni - skladovat nebo se zapojíte do hry a začnete bojovat. Jedná se tedy o nějaký druh křížence karetní hry se sběratelskými kartičkami.

Zopakujme si náplň vaší práce: musíte karty sbírat, vyměňovat si je a konečně taky s nimi hrát. Karty jsou rozděleny do tří skupin. Nejslabší jsou ty obyčejné (common), nad nimi ční karty zvláštní (uncommon) a nejsilnější kalibr přináší karty vzácné (rare).

Sběratelské náklady

Co se týká nákladů, které budete muset do hry vynaložit – je to čistě jen na vás. Vy se sami rozhodnete zda si zahrajete pouze jednoduchou hru, nebo budete zbrojit a setkáte se s elitou.

Počáteční sada - Starter Set - vás přijde na rovných 399 korun. V balíčku najdete dvě sady po 41 kartách. Nutností je ale dokoupení alespoň jednoho rozšíření podobě rozšiřující sady – Boosters. Rozšiřující sada vás přijde na 139 korun a obsahuje jedenáct sběratelských a herních karet.

Na wapovém portále je pro vás připravena spousta doprovodných pomůcek. Můžete se spoluhráči chatovat, vyměňovat karty nebo prodávat své kousky ve wapovém bazaru apod.

Holky z naší školky

Tak, teď je na vás, zda podlehnete šílenství, které se kumuluje okolo zmíňeného kouzelnického filmu, a zapojíte se do hry. Možná tak získáte kartu, která bude mít jednou pohádkovou cenu. Každopádně věřím, že i u nás se najde spousta fanoušků Harryho Pottera, ale nepředpokládám, že vlastní mobilní telefon, neboť jistě budou ještě školou povinní.

Témata článku: Operátoři, O2, EU, Harry Potter, Karta, Rozšiřující sada, Euro, Pot

Určitě si přečtěte

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14