Harry Potter - Eurotel vyložil kouzelné karty

Vlna šílenství, která se zvedla okolo dětského filmu Harry Potter, kde ústřední postavou je malý kouzelník, se dostala nakonec i k nám. Všichni se snaží svézt na vlně, kterou „uměle“ vyprodukovala zábavná média.
Harry Potter - Eurotel vyložil kouzelné karty

Také Eurotel se snaží využít popularity filmu a připravil kouzelnou hru pro všechny filmové fanoušky na svém mobilním portále. Od 14. února se tedy můžeme na wapovém portálu Juice setkat s odkazem na Harry Potter Trading Card Game.

Klepněte pro větší obrázekJak z názvu vyplývá, jedná se o karetní hru. Máte na výběr zda bude karty sbírat a s vidinou budoucího zhodnoceni - skladovat nebo se zapojíte do hry a začnete bojovat. Jedná se tedy o nějaký druh křížence karetní hry se sběratelskými kartičkami.

Zopakujme si náplň vaší práce: musíte karty sbírat, vyměňovat si je a konečně taky s nimi hrát. Karty jsou rozděleny do tří skupin. Nejslabší jsou ty obyčejné (common), nad nimi ční karty zvláštní (uncommon) a nejsilnější kalibr přináší karty vzácné (rare).

Sběratelské náklady

Co se týká nákladů, které budete muset do hry vynaložit – je to čistě jen na vás. Vy se sami rozhodnete zda si zahrajete pouze jednoduchou hru, nebo budete zbrojit a setkáte se s elitou.

Počáteční sada - Starter Set - vás přijde na rovných 399 korun. V balíčku najdete dvě sady po 41 kartách. Nutností je ale dokoupení alespoň jednoho rozšíření podobě rozšiřující sady – Boosters. Rozšiřující sada vás přijde na 139 korun a obsahuje jedenáct sběratelských a herních karet.

Na wapovém portále je pro vás připravena spousta doprovodných pomůcek. Můžete se spoluhráči chatovat, vyměňovat karty nebo prodávat své kousky ve wapovém bazaru apod.

Holky z naší školky

Tak, teď je na vás, zda podlehnete šílenství, které se kumuluje okolo zmíňeného kouzelnického filmu, a zapojíte se do hry. Možná tak získáte kartu, která bude mít jednou pohádkovou cenu. Každopádně věřím, že i u nás se najde spousta fanoušků Harryho Pottera, ale nepředpokládám, že vlastní mobilní telefon, neboť jistě budou ještě školou povinní.

Témata článku: Operátoři, O2, EU

14 komentářů

Nejnovější komentáře

  • jIRI 21. 2. 2002 17:45:01
    chtel jsem rict, ze urcita "hysterie" byla uz pred tim nez se zacal film...
  • tomiko 21. 2. 2002 16:39:14
    Já si taky myslím, že hysterie kolem filmu je vyvolaná uměle. Kdyby to tak...
  • Glum 21. 2. 2002 16:36:40
    Jen počkej .. ono to časem taky přijde .. nejwětší problém w Prachetowi...
Určitě si přečtěte

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan

Srpnový ceník O2: pět novinek a štědré slevy na iPhony a modely Huawei

Srpnový ceník O2: pět novinek a štědré slevy na iPhony a modely Huawei

** iPhone 7 32 GB nyní pořídíte těsně pod 20 tisíc korun ** Novinky náleží do střední třídy, Huawei Y6 2017 vyjde na 3 995 Kč ** Na konci léta nabízí O2 slevu až tři tisíce no nový mobil, za úpis

5.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 3

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

** I velmi atraktivní kousky Afriky, jižní Ameriky a Karibiku patří do EU ** To znamená, že i odtud voláte za domácí ceny ** Martinik, Madeira, Guadeloupe, Azory, Kanáry a další

4.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 24

O2 bude O2 nejméně do roku 2022, Španělům za to zaplatí 900 milionů korun

O2 bude O2 nejméně do roku 2022, Španělům za to zaplatí 900 milionů korun

** Než tzv. rebranding, raději poplatek za právo užívat známku O2 ** Původně měl operátor právo používat jméno O2 do ledna 2019 ** 39 % telefonů v síti O2 umí LTE, kolik prodatují operátor neuvedl

28.  7.  2017 | Pospíšil Aleš, Láska Jan | 15


komerční sdělení

Komerční sdělení