Harry Potter - Eurotel vyložil kouzelné karty

Vlna šílenství, která se zvedla okolo dětského filmu Harry Potter, kde ústřední postavou je malý kouzelník, se dostala nakonec i k nám. Všichni se snaží svézt na vlně, kterou „uměle“ vyprodukovala zábavná média.
Harry Potter - Eurotel vyložil kouzelné karty

Také Eurotel se snaží využít popularity filmu a připravil kouzelnou hru pro všechny filmové fanoušky na svém mobilním portále. Od 14. února se tedy můžeme na wapovém portálu Juice setkat s odkazem na Harry Potter Trading Card Game.

Klepněte pro větší obrázekJak z názvu vyplývá, jedná se o karetní hru. Máte na výběr zda bude karty sbírat a s vidinou budoucího zhodnoceni - skladovat nebo se zapojíte do hry a začnete bojovat. Jedná se tedy o nějaký druh křížence karetní hry se sběratelskými kartičkami.

Zopakujme si náplň vaší práce: musíte karty sbírat, vyměňovat si je a konečně taky s nimi hrát. Karty jsou rozděleny do tří skupin. Nejslabší jsou ty obyčejné (common), nad nimi ční karty zvláštní (uncommon) a nejsilnější kalibr přináší karty vzácné (rare).

Sběratelské náklady

Co se týká nákladů, které budete muset do hry vynaložit – je to čistě jen na vás. Vy se sami rozhodnete zda si zahrajete pouze jednoduchou hru, nebo budete zbrojit a setkáte se s elitou.

Počáteční sada - Starter Set - vás přijde na rovných 399 korun. V balíčku najdete dvě sady po 41 kartách. Nutností je ale dokoupení alespoň jednoho rozšíření podobě rozšiřující sady – Boosters. Rozšiřující sada vás přijde na 139 korun a obsahuje jedenáct sběratelských a herních karet.

Na wapovém portále je pro vás připravena spousta doprovodných pomůcek. Můžete se spoluhráči chatovat, vyměňovat karty nebo prodávat své kousky ve wapovém bazaru apod.

Holky z naší školky

Tak, teď je na vás, zda podlehnete šílenství, které se kumuluje okolo zmíňeného kouzelnického filmu, a zapojíte se do hry. Možná tak získáte kartu, která bude mít jednou pohádkovou cenu. Každopádně věřím, že i u nás se najde spousta fanoušků Harryho Pottera, ale nepředpokládám, že vlastní mobilní telefon, neboť jistě budou ještě školou povinní.

Diskuze (14) Další článek: Aktuálně z Cannes: nový mobil Trium 110 bez antény

Témata článku: Operátoři, O2, EU, Harry Potter, Rozšiřující sada, Euro, Karta, Pot


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 14

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 10

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 136

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 16

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 11