Herní ovladač SteelSeries Nimbus+ slibuje konzolový komfort i na mobilu

Společnost SteelSeries uvedla na trh ovladač Nimbus+ Wireless. Tento bezdrátový gamepad vychází z předchozí generace a přidává řadu nových funkcí, jako jsou klikatelné joysticky, nové spínače využívající Hallův efekt a prodloužená výdrž baterie na 50 hodin hraní.

Výrobce slibuje konzolovou kvalitu ovládání her na iPhonech, iPadech, iPodech touch, počítačích Mac a Apple TV. K ovladači dostanete i speciální držák na iPhone, takže nemusíte vymýšlet, kde jej opřete. Nimbus+ splňuje standardy MFi včetně přehledu podporovaných her a optimalizace mapování tlačítek.

SteelSeries Nimbus+ vyjde na 2 109 Kč a koupit jej můžete přímo v Apple Online Store, nebo web výrobce. K dispozici bude 26. května.

Diskuze (4) Další článek: Finanční gramotnost a vlastní karta pro děti od sedmi let. Revolut spouští službu Junior

Témata článku: Apple, Příslušenství, Gadget, Hry, Apple TV, MAC, Apple Online Store, Herní ovladač, Halla, Mobil, SteelSeries, iPod, Komfort, Ovladač


Určitě si přečtěte

RECENZE: Redmi Note 8 Pro – bestseller má úspěšné pokračování

RECENZE: Redmi Note 8 Pro – bestseller má úspěšné pokračování

** Redmi Note 8 Pro přináší nekompromisní poměr výkon / cena ** Přidává čtyřnásobný fotoaparát s 64Mpx rozlišením ** Zamrzí jen košaté MIUI se zbytečnými aplikacemi

Martin Miksa | 36

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

** Nositelnosti jsou specifická kategorie, vybírají se jinak než mobily. ** Co model, to charakter, unikátní mix vlastností, parametrů a funkcí. ** Začneme jednoduchým náramkem, skončíme našlapanými Apple Watch.

Filip Kůžel | 107