Highway Racer - závody motorek v Javě

Na displeji vašeho mobilního telefonu nyní můžete zažít ty pravé adrenalinové chvilky. Stačí osedlat vybranou motorku a pořádně se protáhnout, ať už ve Finsku, Japonsku nebo Španělsku.
Highway Racer - závody motorek v Javě

Dva módy her

Tato hra z dílny společnosti Mr.Goodliving vás zpočátku uvítá skvělou hudbou od Darude. Na hlavní ploše si vyberete, jestli chcete hrát s hudbou nebo bez. Potom se můžete pustit do nastavování jména a výběru ze dvou typů závodů. V závodě typu Wettkampf (hra je v němčině) jezdíte pohár postupně na všech třech tratích hry (Finsko, Japonsko, Španělsko), a to mezi auty. Ve Finsku a Japonsku jezdíte mezi zelení, stromy a lesy. V horkém Španělsku pak pouští.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Ve hře Zeitfahren si můžete vybrat a libovolně si zvolit, na jaké ze třech zmíněných tratích chcete závodit. Zeitfahren je spíše takové cvičení na pohár. Celou hru provází výborná grafika. Když se hra načte, můžete si ještě chvíli oddychnout a jakmile stisknete libovolnou klávesu, vstupujete do závodu. Při načítání každého kola se vám na displeji zobrazí vždy nejlepší čas, za kterou jste tuto trať projeli.

Jako Jarda Huleš

Po tom, co vstoupíte do závodu, se vám odpočítá 3, 2, 1 a můžete frčet. V levém dolním rohu displeje máte váš čas, v pravém dolním rohu zase rychlost vaší motorky. Před každou zatáčkou se na displeji ukáže její "ostrost", abyste podle toho mohli zvolit rychlost jejího projetí. Průměrná délka jedné trati jsou při rychlé jízdě asi dvě minuty.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Na konci tratě motorka automaticky zpomalí, přestane se vám odpočítávat čas a zastavíte. Obklopí vás nějaké holky s cedulemi a uvídíte váš výsledek. Poté naskočí tabulka s různými časy a kolo skončí. Hru Darude Highway Racer mám odzkoušenou na Siemensu M55 a S55, takže předpokládám, že poběží i na ostatních Siemensech s barevným displejem. Podle výrobce funguje i na Nokiích.


hra: Highway Racer
výrobce: Mr.Goodliving
oficiální stránky hry: anglicky
určeno pro mobilní telefony: 3100, 3300, 3510i, 3650, 5100, 6100, 6220, 6610, 6800, 7210, 7250(i), 7650, 8910i, Siemens Siemens M55, S55, SL55
cena: 75 Kč (www.m-game.cz)

Diskuze (31) Další článek: MyCube N110: chytrý telefon pro náročné

Témata článku: Software pro mobily, Siemens M55, Motor, Závod, Motorek, Jarda


Určitě si přečtěte

Máme eSIM v hodinkách. Podívejte se, jak probíhala instalace

Máme eSIM v hodinkách. Podívejte se, jak probíhala instalace

** Konec teorie, často skloňovaná eSIM se v ČR konečně dostává do praxe ** eSIM jsme si poprvé vyzkoušeli u LTE verze hodinek Samsung Galaxy Watch (46mm) ** Jak eSIM vypadá, a jak probíhá její samotná „instalace“?

Martin Chroust | 45

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

** Výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchůdcem ** Čistý Android není pro každého, má ale svoje kouzlo ** Moderní pojetí klasiky bez zbytečných módních výstřelků

Martin Herodek | 9

RECENZE: Xiaomi Mi A2 — průbojnější pokračovatel rodu

RECENZE: Xiaomi Mi A2 — průbojnější pokračovatel rodu

** Displej 18 : 9 jde udělat bez výřezu, hurá! ** Zapomeňte na paměťovou kartu a jack ** Čistý Android One je hodně svižný

Ondrej Papánek | 49