Hlasová schránka: žrout peněz, nebo praktická věc? (diskuse)

V poslední době zájem o hlasové schránky klesá, lidé nechtějí platit za volání do schránky ani za vyzvedávání vzkazů. Vy snad hlasovou schránku využíváte? Máte s touto službou nějaké zkušenosti?
Hlasová schránka: žrout peněz, nebo praktická věc? (diskuse)

Hlasová schránka funguje jako záznamník na vašem mobilu. Jejich systém používání u nás prošel několika fázemi. Operátorům jsme za tuto službu platili minutovou tarifikací, poté ji T-Mobile nabídl zdarma, aby se však nakonec k tarifikaci vrátil. Vyzvedávání vzkazů zůstalo zdarma pouze u Oskara. Vedle bezplatných hlasových schránek existují i jejich pokročilejší varianty, které za měsíční paušál nabízejí o něco pokročilejší funkce.

V poslední době ale jako by zájem o hlasové schránky klesal, lidé zkrátka nechtějí platit za vyslechnutí si pozdravu ze záznamníku, stejně tak za vyzvedávaní vzkazů. Někteří experti si totiž nechají vyslechnout pozdrav volaného, ale hovor zavěsí až po pípnutí, což už hlasová schránka bere jako vzkaz, ačkoli volající žádný nezanechal.

Diskuse: používáte hlasovou schránku?  U jakého operátora? Jaké máte zkušenosti s jejím používáním? Máte nějaké zajímavé "historky z natáčení"? Nebo vám připadá zbytečná? 

 

Diskuze (111) Další článek: S Oskarem pošlete SMS i na pevnou linku

Témata článku: Ostatní, Diskuse, Disk, Schránka, Věc, Hlasová schránka, Hlas

Určitě si přečtěte