Hlasuj pro nejlepší blog, rozhodni o vítězi LG Arena

Druhý měsíc blogování na MobilManii je za námi. Vybrali jsme pět nejlepších blogů a na vás je teď rozhodnout o absolutním vítězi. Dostane krásnou Arenu.
Hlasuj pro nejlepší blog, rozhodni o vítězi LG Arena

Začátkem dubna jsme vyhlásili blogerskou soutěž o tři LG Arena. Pro rychlé připomenutí: založte si blog na adrese blog.mobilmania.cz, staňte se nejlepším blogerem měsíce a my vám pošleme tuhle dotykovou exkluzivitku. Dnes se hlásíme s druhou pětkou blogů nominovaných do hlasování, také o druhém vítězi rozhodnou naši registrovaní čtenáři.

Klepněte pro větší obrázek

S vyhlášením soutěže se na MobilManii strhla blogovací bouře. Ve většině případů rychle odezněla, ale někteří vydrželi. Vítěz minulého kola Posracer nás bohužel opustil, neukázal se ani nadějný Medvěd na rožni, ale přišli jiní, a tak jsme opět dali dohromady pětku nominovaných. Není váš blog mezi vybranými? Nevěste hlavu, s vyhlášením vítěze začíná další kolo blogovací soutěže a vy se můžete ucházet o další LG Arena.

Redakcí nominované blogy jsou:

 • Mobil(n)ovinky
  Pánové z „Mobilovinek/Mobil novinek“ si vzali na paškál operátory, jejich služby a vůbec se s nimi nemazlili. Za každým z jejich článků jsou cítit dlouhodobé zkušenosti a také přehled v oboru. Chcete poradit s vhodným tarifem, nebo datovým paušálem? Zajděte se podívat na Mobil(n)ovinky.  
   
 • Vše okolo mobilni fotografie
  Autor tohoto blogu je kameraman a fotograf, což je znát na výběru témat. Některé články jsou prudce odborné a zaujaly i kolegy z webu DIGIarena.cz, jiné jsou čistě odpočinkové. Fotíte mobilem a chcete, aby výsledek za něco stál? Nechte si poradit. 
   
 • Mobilní sentiment  
  Pánové zvolili téma, které se pro blog skvěle hodí – zabývají se mobilními skvosty minulosti. Vzpomínáte na svůj první mobil? Zajděte na „Mobilní sentiment“ a něco si o něm přečtěte. Že váš první mobil ještě leží v zásuvce? Pošlete jej sentimentálním blogerům a přečtěte si o něm o několik dní později. 
   
 • NaNooGmania
  Květnový nováček nemá úplně typický obsah blogu, témata vyhledává na zahraničních webech s mobilní tématikou, ale frekvence vydávání článků je obdivuhodná.  
   
 • Mobily (rktStudio)
  Také rtkStudio tráví volné chvíle na zahraničních webech a vytahuje z nich ty nejzajímavější novinky. I on je z těch, kteří blogují od spuštění Blogu MobilMania. 

Hlasovat pro nejlepší blog

Hlasování je otevřené do neděle 31. května 23:59 hodin. Každý přihlášený čtenář má pouze jeden platný hras (formulář sice dovolí hlasovat vícekrát, ale v úvahu bude brán pouze první hlas).

Diskuze (14) Další článek: Průhledné LG Crystal: k dostání od léta

Témata článku: LG, Soutěže, O MobilManii, AR, LG KM900 Arena, Blog, Hlas

Určitě si přečtěte