Hlasuj pro nejlepší blog, rozhodni o vítězi LG Arena

Třetí měsíc blogování na MobilManii je za námi. Vybrali jsme pět nejlepších blogů a na vás je teď rozhodnout o vítězi. Dostane krásnou Arenu.
Hlasuj pro nejlepší blog, rozhodni o vítězi LG Arena

Začátkem dubna jsme vyhlásili blogerskou soutěž o tři LG Arena. Pro rychlé připomenutí: založte si blog na adrese blog.mobilmania.cz, staňte se nejlepším blogerem měsíce a my vám pošleme tuhle dotykovou exkluzivitku. Dnes se hlásíme se třetí pětkou blogů nominovaných do hlasování, také o třetím vítězi rozhodnou naši registrovaní čtenáři.

Klepněte pro větší obrázek

Musím říct, že po slabším květnu mi blogerský červen udělal radost. Do blogování se pustil bývalý šéfredaktor MobilManie David Polesný, prvně si hrál se Samsungem Innov8, později se špičkovou Nokií N97. Do soutěže o Areny se jako profesionál a zaměstnanec vydavatelství CPress Media samozřejmě nedostane a to samé platí i pro Marka Lutonského, který bloguje o svém soužití s komunikátorem BlackBerry. Díky nové funkci blogu, která umožňuje publikaci příspěvků přes e-mail, našeho šéfa nezastavil ani odjezd do Indonésie. 

Výhoda našich blogů se naplno ukázala v případě „PALMového blogu“. Jeho autor MaPav dlouhodobě žije v USA, byl mezi prvními, kdo si koupili báječný Palm Pre a zpět do ČR vytrvale posílá poznatky o přístroji, kterého se zde dočkáme až za mnoho měsíců. Autora jsme oslovili a výsledkem spolupráce je vůbec první česká recenze Palmu Pre.

Radost mi udělal také Grimjaur, výherce LG Arena z minulého kola blogerské soutěže. Na rozdíl od Posracera, který s první Arenou odešel a už se na MobilManii nevrátil, Grimjaur zůstal. Svým nevšedním okem kameramana se dívá na svou novou hračku a vyvádí s ní psí kusy. Už jste viděli, co všechno se dá natočit mobilem, nebo profi-stativ pro mobil

Redakcí nominované blogy za červen jsou:

Opět dali dohromady pětku nominovaných. Není váš blog mezi vybranými? Nevěste hlavu, s vyhlášením vítěze začne další kolo blogovací soutěže a vy se můžete ucházet o... Máme pro vás jiný model, ale do vyhlášení tohoto kola si jej ponecháme jako malé tajemství.

 • Mobil(n)ovinky
  Stálice našich blogů. Pánové se už čtvrt roku věnují operátorům, jejich službám a ani v červnu se s nimi nemazlili. Za každým z jejich článků jsou cítit dlouhodobé zkušenosti a také přehled v oboru. Chcete poradit s vhodným tarifem, nebo datovým paušálem? Zajděte se podívat na Mobil(n)ovinky.
    
 • Mobilní sentiment  
  Pánové zvolili téma, které se pro blog skvěle hodí – zabývají se mobilními skvosty minulosti. Vzpomínáte na svůj první mobil? Zajděte na „Mobilní sentiment“ a něco si o něm přečtěte. Že váš první mobil ještě leží v zásuvce? Pošlete jej sentimentálním blogerům a přečtěte si o něm o několik dní později. 
   
 • PALMový blog
  Také se vám líbí pro Evropany zatím tak nedostupný Palm Pre? Proč si o něm nepřečíst přímo u jednoho Američana?  
   
 • Naštvaný kritik se s tím nemazlí
  Marketér specialista, nebo jen naštvaný kibic? Tak či onak, na mobilní byznys se dívá jinak než my ostatní a občas z něj padají docela zajímavé postřehy.
   
 • Mobily (rktStudio)
  rtkStudio tráví volné chvíle na zahraničních webech a vytahuje z nich ty nejzajímavější novinky. I on je z těch, kteří blogují od spuštění Blogu MobilMania. 

Hlasovat pro nejlepší blog

Hlasování je otevřené do úterý 30. června 23:59 hodin. Každý přihlášený čtenář má pouze jeden platný hlas (formulář sice dovolí hlasovat vícekrát, ale v úvahu bude brán pouze první hlas).

Diskuze (25) Další článek: Vodafone zvažuje koupi T-Mobilu (Velká Británie)

Témata článku: LG, O MobilManii, AR, LG KM900 Arena, Palm Pre, Blog, Hlas

Určitě si přečtěte