Hlasuj pro nejlepší blog, rozhodni o vítězi Nokie E63

Blogování na MobilManii má za sebou už čtvrtý měsíc. Vybrali jsme pět nejlepších blogů a na vás je teď rozhodnout o absolutním vítězi. Dostane Nokii E63.

Měsíc se chýlí ke konci, je čas vyhlásit další pětku nominovaných blogů. S červnem skončilo čtvrtletí, ve kterém jsme rozdávali telefony LG Areny, a začíná období, kdy budeme naše nejlepší blogery motivovat Nokiemi. Pro červenec je to povedený model E63 s QWERTY klávesnicí.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Osvědčený Symbian, plnohodnotná klávesnice a standardní sluchátkový konektor, to je Nokia E63

Nokia E63
Klepněte pro větší obrázekOdlehčená varianta modelu E71, jejíž nížší cena je vyvážená absencí podpory HSDPA, GPS a jen dvoumegapixelovým fotoaparátem. Kovové kryty jsou nahrazeny plastovými. Na druhou stranu jde o první Eseries s konektorem 3,5mm jack.rozměry a hmotnost: 113 × 59 × 13 mm, 126 g
displej: 2,36'', aktivní TFT, 320 × 240, 16 mil. barev
sítě: GSM (850/900/1 800/1 900 MHz), 3G
data: GPRS tř. 32, EDGE tř. 32, UMTS
konekt.: microUSB, Bluetooth (A2DP), Wi-Fi
paměť: 110 MB, paměťové karty microSDHC
baterie: Li-Ion 1 500 mAh, procesor: 369 MHz
operační systém: Symbian 9.2 S60 3rd Edition, FP1
hudba: přehrávač hudby, rádio, 3,5mm jack
fotoaparát: 2MPx (1 600 × 1 200), video (320 × 240), diodový blesk
67 %
(121. místo z 1146)
katalogrecenzeinfo výrobce
cena: 5 817 Kč (Mobilhouse)

Redakcí nominované blogy za červenec jsou:

Opět jsme dali dohromady pětku nominovaných. Není váš blog mezi vybranými? Nevěste hlavu, s vyhlášením vítěze začne další kolo blogovací soutěže a vy se můžete ucházet o další Nokii E63.

 • Mobil(n)ovinky
  Stálice našich blogů. A také vítězný blog z minulého měsíce, autorů je však několik, a tak Mobil(n)ovinky zůstávají i nadále v nominaci. Pánové se už čtvrtý měsíc věnují operátorům, v červenci se jim povedl husarský kousek, když jako vůbec první médium v ČR uveřejnili ceny iPhonu 3GS u O2. 
    
 • Naštvaný kritik se s tím nemazlí
  Marketér specialista, nebo jen naštvaný kibic? Tak či onak, na mobilní byznys se dívá jinak než my ostatní a padají z něj docela zajímavé postřehy. V červenci přibyl také svérázný humor, z každého článku je však stále cítit jasně vyhraněný názor. 
   
 • Mac Life ®  
  Karel Boháček je specialista na produkty značky Apple a nevynechává ani iPhone. Přestože se primárně zabývá počítači a jeho blog je pod doménou Živě.cz, počte si u něj i MobilManiak.
   
 • Vše okolo mobilni fotografie
  Grimjaur se vrací do nominace poté, co vyhrál květnovou Arenu. Na svůj blog přesto nezanevřel a jako kameraman profesionál se pouští do pokusů, na které si ani v redakci netroufáme. Už jste viděli videa z mobilů sestříhaná a uploadovaná na YouTube?
   
 • TechBlog 
  Červencový nováček se rozjíždí zajímavým způsobem a nově do hry zapojil také populární Twitter. Pomůže mu v cestě za Nokií E63?

Hlasovat pro nejlepší blog

Hlasování je otevřené do pátku 31. července 23:59 hodin. Každý přihlášený čtenář má pouze jeden platný hlas. Formulář vám sice dovolí hlasovat vícekrát, ale v úvahu bude brán pouze první hlas a všechny duplicity budou odstraněny. 

Váš názor Další článek: Nokia připravuje „odlehčenou“ N97. Bude menší a levnější

Témata článku: Nokia, O MobilManii, Apple iPhone 4GB, Nokia E63, Vítěz, Blog, Hlas, Odlehčená varianta


Určitě si přečtěte

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 82