Hlasuj pro nejlepší srpnový blog

Blogování na MobilManii má za sebou pátý měsíc. Vybrali jsme pět nejlepších blogů a na vás je teď rozhodnout o absolutním vítězi. Dostane Nokii E63.

Blogerský srpen je téměř za námi a na řadu tak přichází redakční nominace a čtenářské hlasování. Nejlepší blog můžete vybírat z následující pětice až do samotného konce srpna (končit tedy budeme v pondělí sekundu před půlnocí), každý čtenář může hlasovat pouze jednou, duplicity budou vyřazeny. Hned v úterý uveřejníme jméno vítězného blogu a jeho autorovi/autorům pošleme QWERTY-komunikátor Nokia E63.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nokia E63

Redakcí nominované blogy za srpen:

Není váš blog mezi vybranými? Nevěste hlavu, s vyhlášením vítěze začne další kolo blogovací soutěže a vy se můžete ucházet o další Nokii. O jaký model půjde tentokrát? Dozvíte se v úterý společně se jménem srpnového vítěze.

 • Mobil(n)ovinky
  Stálice našich blogů a už dvojnásobný vítěz blogerské soutěže. Pánové se věnují operátorům, mají u nich své špióny a jejich informace jsou tak zaručeně čerstvé. 
    
 • Naštvaný kritik se s tím nemazlí
  Marketér specialista, nebo jen naštvaný kibic? Tak či onak, na mobilní byznys se dívá jinak než my ostatní a padají z něj docela zajímavé postřehy.  
   
 • Mac Life ®  
  Karel Boháček je specialista na produkty značky Apple a nevynechává ani iPhone. Přestože se primárně zabývá počítači a jeho blog je pod doménou Živě.cz, počte si u něj i MobilManiak.
   
 • Vše okolo mobilni fotografie
  Kameraman a fotograf se dělí o své vědomosti a aplikuje je na svět mobilních telefonů. 
   
 • Chytrý blog o chytrých zařízeních 
  Nováčků v srpnu mnoho nebylo, ale jeden, který stojí za zmínku, se přece jen našel...

Hlasovat pro nejlepší blog

Hlasování je otevřené do pondělí 31. srpna 23:59 hodin. Každý přihlášený čtenář má pouze jeden platný hlas. Formulář vám sice dovolí hlasovat vícekrát, ale v úvahu bude brán pouze první hlas a všechny duplicity budou odstraněny. 

Diskuze (13) Další článek: O2 od září krátí promo akci na Internet v mobilu

Témata článku: Nokia, O MobilManii, Apple iPhone 4GB, Nokia E63, Blog, Hlas

Určitě si přečtěte