Hlasuj pro nejlepší srpnový blog

Blogování na MobilManii má za sebou pátý měsíc. Vybrali jsme pět nejlepších blogů a na vás je teď rozhodnout o absolutním vítězi. Dostane Nokii E63.

Blogerský srpen je téměř za námi a na řadu tak přichází redakční nominace a čtenářské hlasování. Nejlepší blog můžete vybírat z následující pětice až do samotného konce srpna (končit tedy budeme v pondělí sekundu před půlnocí), každý čtenář může hlasovat pouze jednou, duplicity budou vyřazeny. Hned v úterý uveřejníme jméno vítězného blogu a jeho autorovi/autorům pošleme QWERTY-komunikátor Nokia E63.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nokia E63

Redakcí nominované blogy za srpen:

Není váš blog mezi vybranými? Nevěste hlavu, s vyhlášením vítěze začne další kolo blogovací soutěže a vy se můžete ucházet o další Nokii. O jaký model půjde tentokrát? Dozvíte se v úterý společně se jménem srpnového vítěze.

 • Mobil(n)ovinky
  Stálice našich blogů a už dvojnásobný vítěz blogerské soutěže. Pánové se věnují operátorům, mají u nich své špióny a jejich informace jsou tak zaručeně čerstvé. 
    
 • Naštvaný kritik se s tím nemazlí
  Marketér specialista, nebo jen naštvaný kibic? Tak či onak, na mobilní byznys se dívá jinak než my ostatní a padají z něj docela zajímavé postřehy.  
   
 • Mac Life ®  
  Karel Boháček je specialista na produkty značky Apple a nevynechává ani iPhone. Přestože se primárně zabývá počítači a jeho blog je pod doménou Živě.cz, počte si u něj i MobilManiak.
   
 • Vše okolo mobilni fotografie
  Kameraman a fotograf se dělí o své vědomosti a aplikuje je na svět mobilních telefonů. 
   
 • Chytrý blog o chytrých zařízeních 
  Nováčků v srpnu mnoho nebylo, ale jeden, který stojí za zmínku, se přece jen našel...

Hlasovat pro nejlepší blog

Hlasování je otevřené do pondělí 31. srpna 23:59 hodin. Každý přihlášený čtenář má pouze jeden platný hlas. Formulář vám sice dovolí hlasovat vícekrát, ale v úvahu bude brán pouze první hlas a všechny duplicity budou odstraněny. 

Diskuze (13) Další článek: O2 od září krátí promo akci na Internet v mobilu

Témata článku: Nokia, O MobilManii, Apple iPhone 4GB, Nokia E63, Blog, Hlas

Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

** Klasické tlačítkové mobily se stávají okrajovou záležitostí ** Některým lidem k používání přitom bohatě postačují ** Ze zhruba stovky dostupných modelů vybíráme 11 nejlepších

24.  11.  2017 | Láska Jan | 11

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

** Nebudeme mluvit o iPhonu, ale o tom, co udělal se světem smartphonů ** Představíme obrněné Androidy, dvojčata iGet Blackview ** Chybět nebude ani Pavlač s komentářem toho nej z uplynulého týdne

14.  1.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 7

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

** Nokia 6 je první smartphone legendární značky v nové éře ** Má však slabý procesor a bude se prodávat pouze v Číně ** Berme ji pouze jako předehru před veletrhem MWC (konec února)

8.  1.  2017 | Kůžel Filip | 50