Hledáte parťáky na sport? Zkuste aplikaci Vyspo

Česká aplikace VYSPO (zdarma pro Android a iOS) je určena pro sportovní nadšence i náruživé cestovatele. Zkráceně znamená vyber sport nebo vysportuj se a cílí na vyhledávání a spojování lidí, kteří chtějí sportovat, ale nemají s kým.

Aplikace obsahuje 35 sportů od fotbalu přes tenis, běh, jízdu na kole, ale třeba i deskové hry, cestování či kategorie „jiné“, ve které si můžete vytvořit jakoukoliv aktivitu. Aplikace funguje po celé České republice a její rozhraní je velice intuitivní.

Hned po spuštění je nutné vytvořit si profil, nebo se přihlásit pomocí facebooku. Následuje jednoduchý průvodce, který vám vše patřičně osvětlí. Chcete-li vytvořit novou událost, stačí zadat termín, čas, druh sportu či aktivity, počet hráčů a doporučený věk. Díky komentářům se pak s ostatními můžete domlouvat na detailech.

Váš názor Další článek: LEGENDY: Zapnuli jsme vystřelovací Nokii 7110. Co má společného s Matrixem?

Témata článku: Mobilní aplikace, Aplikace, Google Play, Facebook, Sport, AppStore, Aktivita, Česká aplikace, Sportovní nadšenec, Druh sportu, Parťák, Česká republika


Určitě si přečtěte

Jak na platby mobilem a chytrými hodinkami? Vše, co potřebujete vědět

Jak na platby mobilem a chytrými hodinkami? Vše, co potřebujete vědět

** V Česku máme mnoho možností, jak platit bezkontaktně ** Na výběr jsou různé platformy i typy zařízení ** Co je potřeba udělat, abyste mohli platit taky?

Jan Láska | 73

Xiaomi Amazfit 2 Stratos: Šlape na paty nejlepším sportovním hodinkám, cenou je rozdrtí

Xiaomi Amazfit 2 Stratos: Šlape na paty nejlepším sportovním hodinkám, cenou je rozdrtí

Nástupce původního modelu Amazfit podražil a vrhá se tak do nelehkého boje s konkurencí, která za příplatek několika stovek, nabízí o hodně víc funkcí.

Ondrej Papánek | 27