Honor MagicWatch 2 přichází do prodeje. Na výběr jsou čtyři varianty

Honor oznámil zahájení prodeje chytrých hodinek MagicWatch 2 na českém trhu. Zákazník může vybírat ze dvou velikostí ciferníku (42 a 46 mm) a celkem ze čtyř provedení řemínků. Cena začíná na 4 999 Kč za pánskou verzi hodinek, luxusní dámská verze s milánským ocelovým řemínkem přijde na 5 999 Kč.

Klepněte pro větší obrázek

Honor MagicWatch 2 jsou ekvivalentem chytrých hodinek Huawei Watch GT 2 od mateřské společnosti Huawei. Vedle takřka identického designu přinášejí i stejnou výbavu. Pohání je procesor Kirin A1, obsahují kruhový dotykový AMOLED displej a dosahují nadprůměrné výdrže na jedno nabití až 14 dní u pánského modelu a až 7 dní u subtilnější dámské verze. Pánská verze umí díky vestavěnému mikrofonu vyřizovat telefonické hovory přímo na hodinkách.

Notifikace, sportovní i zdravotní funkce

Hodinky dokáží vedle příchozích hovorů zobrazit nejrůznější notifikace, např. upozornění z SMS zpráv, e-mailů nebo kalendáře. K dispozici jsou i vestavěné aplikace včetně počasí, budíku, stopek, nalezení telefonu a mnoho jiných. Hodinky disponují 4 GB interního úložiště, z toho 2 GB mohou být využity na ukládání hudby. Díky vestavěné GPS lze na běhání vyrazit pouze s hodinkami – hudbu lze přímo z nich streamovat do libovolných bezdrátových sluchátek.

Po stránce sledování sportovních výkonů podporují hodinky až 15 režimů cvičení včetně 8 outdoorových a 7 indoorových sportů od běhu venku, turistiky, cyklistiky, triatlonu až po plavání, volný trénink nebo cvičení na veslovacím trenažéru. Instalováno je celkem 13 profesionálních běžeckých režimů od začátečníka po profesionála. Hodinky jsou voděodolné a můžete s nimi plavat nebo šnorchlovat v moři.

Zdravotní funkce reprezentuje technologie Huawei TruSleep 2.0, díky které dokážou hodinky přesně sledovat a diagnostikovat 6 běžných poruch spánku a zároveň poskytnout více než 200 doporučení na zlepšení jeho kvality. Huawei TruRelax sleduje úroveň stresu a pomáhá jej odbourat pomocí dýchacích cvičení. Huawei TruSeen zabezpečuje kontinuální monitoring tepu srdce a upozorní na výchylky. Veškerá dat lze ukládat v aplikaci Huawei Zdraví ve spárovaném smartphonu (podporován Android a iOS). Prostředí hodinek je v češtině.

Váš názor Další článek: Kde to dítě pořád lítá? T-Mobile nabízí chytré hodinky pro nejmenší s aplikací pro rodiče

Témata článku: Honor, Android, AMOLED, Chytré hodinky, Nákup a ceny, Hodinky, Smartwatch, Cvičení, Verze, Řemínek, Notifikace


Určitě si přečtěte

Jak na platby mobilem a chytrými hodinkami? Vše, co potřebujete vědět

Jak na platby mobilem a chytrými hodinkami? Vše, co potřebujete vědět

** V Česku máme mnoho možností, jak platit bezkontaktně ** Na výběr jsou různé platformy i typy zařízení ** Co je potřeba udělat, abyste mohli platit taky?

Jan Láska | 73

Jak fotí Samsung Galaxy S20 Ultra? Máme pro vás první ukázkové fotografie!

Jak fotí Samsung Galaxy S20 Ultra? Máme pro vás první ukázkové fotografie!

** 108 MPx v mobilu a k tomu 100× Space Zoom - jak to vlastně funguje dohromady? ** Vůbec poprvé jsme si mohli vyzkoušet focení se Samsungem Galaxy S20 Ultra ** I když do uvedení na trh zbývá ještě dost času, a možná se objeví ještě nějaký update firmwaru, máme pro vás ochutnávku fotografických dovedností nového topmodelu od Samsungu

Martin Chroust | 47