Honor Play získá futurističtější podobu. Speciální edice herního mobilu vyjde 1. srpna

Svůj herní mobil má již několik týdnů také čínská značka Honor. Model Honor Play se zatím prodává pouze na domovském trhu a 1. srpna přibude k běžně prodávaným variantám (černá, modrá, fialová) speciální edice s grafickým zdobením na zádech. Výbava zůstane stejná, stejně jako cena v přepočtu okolo 8 tisíc korun (bez daně).

Honor Play je špičkové zařízení s procesorem Kirin 970 a velkým 6,3palcovým Full HD+ displejem, určené primárně pro hraní her. Posílena proto byla i kapacita baterie na 3 750 mAh. Zařízení obsahuje kovová záda, do nichž jsou vyryty obrazce připomínající plošný spoj. Na výběr bude černá nebo červená barva. Honor Play nebyl na evropský trh zatím uveden, ale je možné, že se tak brzy stane.

Nejblíže k tomuto modelu má novinka sesterské značky, Huawei Nova 3, která ovšem místo kovových obsahuje skleněná záda. I když mají stejného vlastníka (Huawei Technologies), tak si značky Huawei a Honor vzájemně konkurují, proto není vyloučeno uvedení evropské varianty Honor Play. Značka má navíc v nejbližších dnech uvést smartphone (phablet) s ještě větším displejem, pod názvem Honor Note 10.

Herní mobil Honor Play na produktovém videu:

Váš názor Další článek: Elon Musk má další produktovou odbočku. Po plamenometu přichází něco pro vodní sporty

Témata článku: Honor, Nákup a ceny, Čína, Herní mobily, Kirin, Barvy, Červená, Evropský trh, Značka, Speciální edice, Mobil, Evropská varianta, Kovové záda, Full HD + displejem, Edice, Záda, Čínská značka, Skleněná záda, Domovský trh, Hon, Plošný spoj, Nejbližší den, Sesterská značka, Herní mobil, Special


Určitě si přečtěte