Honor přidává slevu na Band 5 a soutěž na Instagramu. Za hashtag můžete vyhrát i telefon

Že jsou Vánoce svátky klidu? Rozhodně ne pro marketéry, pro ně je to nejhektičtější období roku, kdy se snaží koupěchtivé Ježíšky získat právě pro svoji značku. Honor na to jde dobře, zlevňuje, co se dá. Už dříve jsme psali o slevách na telefony (viz galerie), teď se přidává fitness náramek Honor Band 5. Když si jej vyberete v černé barvě, na příští dva týdny (tedy přesně do Vánoc) je za 899 Kč.

Za ještě sympatičtější cenu – zdarma – je možné získat Honory na Instagramu. Právě dnes tam startuje soutěž, ve které stačí sledovat účet @honorczsk, pod soutěžním příspěvkem označit někoho, na kom vám záleží, přidat hashtag #HONORVANOCNISTROMECEK, a napsat, proč by měl dárek získat právě on.

Každé následující ráno Honor a ve svých Instagram stories vylosuje jednoho výherce. Ceny jsou lákavé – zejména Honor 20 Pro v nové barvě Icelandic Frost, ale také reproduktor Honor AM51, sportovní sluchátka Sport AM61, chytrá váha, nebo bezdrátová sluchátka Honor Flypods.

Váš názor Další článek: Appka od Microsoftu vyfotí příklad a kromě výsledku vyplivne i správný postup

Témata článku: Honor, Slevy, Akce, Soutěže, Instagram, Hashtag, Sluchátko, Icelandic Frost, Honor band, Sleva, Honor Flypods, Telefon


Určitě si přečtěte