Kolik bude mobilů s 80% slevou? Známe podrobnosti k otevírací akci stánku Honor

Získali jsme informace o počtu zlevněných telefonů, které budou k dispozici při slavnostním otevření stánku značky Honor v pražském OC Chodov v pátek 12. října.

  • 80% sleva na Honor 7X: 25 kusů
    běžná cena 6 990 Kč, po slevě 1 398 Kč
  • 30% sleva na Honor View 10: 10 kusů
    běžná cena 11 490 Kč, po slevě 8 043 Kč
  • 30 % sleva na Honor 9 Lite: 8 kusů
    běžná cena 4990 Kč, po slevě 3 493 Kč

Následuje původní článek vydaný v pátek 5. října s tímto nadpisem:

Honor si říká o fronty. Otevření prvního prodejního stánku doprovodí až 80% slevy na mobily

Honor otevře první prodejní stánek nejen v Česku, ale v celé střední a východní Evropě. Bude v pražském Obchodním centru Chodov v přízemí u vchodu B, slavnostní otevření je naplánované na pátek 12. října ve 14 hodin. Pásku přijde přestřihnout Sam Yuan, prezident společnosti Honor pro regiony CEE a Nordics.

Honor na akci připravuje velké slevy na vybrané modely. Patrně hlavně kvůli novinovým titulkům mezi nimi září 80% sleva na Honor 7C. U ostatních modelů (Honor 10, Honor 9 Lite, Honor View 10) není výše slev uvedená. Počet zlevněných kusů je omezený, konkrétní čísla však Honor neuvádí (na dotaz jsme se dozvěděli, že telefonů budou desítky).

Pokud na vás zlevněný mobil nevyjde, „cenou útěchy“ bude fitness náramek Honor TalkBand 3 jako dárek k mobilu koupenému za plnou cenu.

Slevy však nejsou jediným lákadlem. Na stánku budou k vidění i některé produkty Honor, které na našem trhu nejsou dostupné: notebook Honor Magic book nebo Honor Note 10.

Honor dále připravil soutěž pro své fanoušky, která běží na Facebooku. 30 fanoušků, kteří správně odpovědí na soutěžní otázku získá 80% slevu na Honor 7C. Na místě bude také fotografická soutěž na Instagramu o hodnotné ceny. Ta bude vyhodnocena následující dny na sociálních sítích.

Akce vyvrcholí losováním o spoustu cen, kde hlavní výhrou bude právě Honor Note 10.

Diskuze (29) Další článek: Tohle je 20 nejlepších smartphonů pro sledování videa na YouTube

Témata článku: Honor, Slevy, Facebook, Akce, Instagram, Prodejny, Honor, Chodov, Běžná cena, Zlevněný mobil, Sleva, Vybraný model, Mobil, Hlavní výhra, Sociální síť, Plná cena, Kus, Stánek, Slavnostní otevření, Prodejní stánek, Zlevněný telefon, Velká sleva, Honor note, Česká republika, Ostatní modely