HONOR spouští novou platformu pro fanoušky značky s názvem HONOR Klub

Prezentace klienta 22. července 2019
Testujeme nejvýkonnější Android dneška. OnePlus 7 Pro je opravdová pecka
HONOR klub oficiálně odstartoval. Bude uživatelům sloužit k výměně tipů, triků a recenzí. Diskuzní platforma poběží na stránkách hihonor.cz pod samostatnou záložkou Klub a milovníci značky se tam dozví všechny novinky a události ze světa HONOR.
HONOR spouští novou platformu pro fanoušky značky s názvem HONOR Klub

Výrobce chytrých telefonů značky HONOR se rád stará o své příznivce. Proto pro ně vytváří nový komunikační kanál. Tou je fanklub pro registrované členy, kde budou moci v rámci diskuzní platformy sdílet zkušenosti a diskutovat o všem, co je zajímá. Od čtvrtečního rána se mohou zájemci začít na stránkách https://community.hihonor.com/cz registrovat a stát se součástí této fanouškovské rodiny. Registraci zvládnou levou zadní.

První týdny soutěží a výher

Společně s HONOR klubem startuje první aktivace fanoušků právě na oficiálních stránkách. Registrovaní členové v prvním týdnu od spuštění budou mít jedinečnou možnost získat telefon HONOR 20 lite. Dalších 100 šťastlivců získá zajímavý dárek a ten, který se zaregistruje jako 1000. v pořadí, získá HONOR 20 lite. To ale není vše. HONOR chystá mnoho dalších aktivit, které budou zajimavé a lákavé. Fanoušci si budou moci testovat některé z modelů, vidět nejnovější produkty a mnoho dalších.

Rady, tipy, triky

Na nové propracované hlavní stránce čekají novinky, které se aktuálně v HONORU dějí. Platforma je přehledně rozdělena do několika záložek. Sekce produkty podává informace o jednotlivých modelech a jejím největším benefitem je možnost doptat se na nejrůznější specifika konkrétních telefonů. Neméně zajímavou je záložka tipy a triky, kde se příznivci budou postupně dozvídat třeba jak vytvořit parádní fotku v noci, nebo jak využít různé fotografické efekty. Prostor v HONOR klubu dostanou také hry a různé herní typy, ale i aktualizace, které jsou nessčetně fanoušky poptávány. Samostatná je pak sekce Zeptej se HONORU, která v sobé ukrývá univerzální prostor pro jakékoliv dotazy. HONOR bude své fanoušky aktivně informovat o všech svých plánovaných akcích, modelech i meet-upech právě skrze HONOR klub.  Časem se můžou i těšit na zábavné soutěže o hodnotné ceny.

Prostor pro dotazy

Největším benefitem nového HONOR Klubu je možnost v každé sekci položit jakýkoliv dotaz. Registrovaní uživatelé pak mohou stejně tak pomoci jinému členu komunity s jeho dotazem. Diskuzi se meze nekladou a vítané jsou i recenze samotných uživatelů na jednotlivé typy telefonů. Pro zpestření se mohou fanoušci pochlubit svými fotkami, sdílet je s ostatními nadšenci a poradit jim, jak docílí podobně kvalitního obrázku. 

Další článek: Testujeme nejvýkonnější Android dneška. OnePlus 7 Pro je opravdová pecka