Honor ujišťuje: Všechny naše telefony budou dál dostávat aktualizace a záplaty

Honor jakožto značka v portfoliu čínského Huawei byl také součástí amerického embarga, které v sobotu odvolal americký prezident Donald Trump. Americké firmy tak opět mohou dodávat hardware i software pro telefony Huawei i Honor. To se týká také budoucích softwarových aktualizací.

Značka Honor nyní ujišťuje své zákazníky, že pro jejich smartphony budou nadále připravovány pravidelné bezpečnostní záplaty a funkční aktualizace operačního systému Android. Každý, kdo si již zakoupil nebo v budoucnu zakoupí smartphony Honor, bude mít i nadále přístup ke všem aplikacím jako doposud. Všechna zařízení budou pokryta standardní zárukou a plnou servisní podporou.

Modely aktuální série Honor 20 (tzn. Honor 20 Lite, Honor 20 a Honor 20 Pro) v budoucnu získají možnost aktualizace na Android Q. Aktuálně používá Honor na svých smartphonech dva typy nadstaveb nad Androidem – EMUI a Magic UI. Nové verze EMUI 9.1 a Magic UI 2.1 budou postupně dostupné na nových i stávajících modelech značky. Všechny nové funkce společně s EMUI 9.1 postupně dorazí na přelomu srpna a září. Honor 20 bude uveden do prodeje rovnou s nadstavbou Magic UI 2.1. 

Diskuze (14) Další článek: Samsung On-Device AI: úspornější umělá inteligence, která funguje i bez cloudu

Témata článku: Honor, Android, Aktualizace softwaru, EMUI, Software pro mobily, Magic UI, Nadstavba, Update, Donald Trump, Huawei i Honor, Telefon, Aktualizace, Záplata, Značka


Určitě si přečtěte