Honor v Německu hledá ztracený prototyp. Nálezci nabízí 130 tisíc korun

Honor v Německu hledá ztracený prototyp. Nálezci nabízí 130 tisíc korun

Německé zastoupení značky Honor zveřejnilo na Twitteru nezvyklou výzvu, ve které žádá o pomoc při nalezení blíže neurčeného prototypu smartphonu Honor. Ten měl ztratit spolupracovník Honoru na Velikonoční pondělí při ranní cestě vlakem ICE 1125 z Düsseldorfu do Mnichova.

Prototyp by měl být od běžného smartphonu k rozeznání díky nápadnému šedému ochrannému rámečku, který překrývá i čočky fotoaparátu. Výrobce si tak chrání zejména designovou podobu zařízení a rozmístění prvků na jeho těle. Odměna pro nálezce činí 5 000 eur, v přepočtu zhruba 130 tisíc korun.

Honor pochopitelně nekonkretizoval, prototyp jakého modelu touto netradiční výzvou hledá. Dá se ale očekávat, že může jít o některou z novinek, které má představit 21. května na akci v Londýně – tedy například model Honor 20 Pro. Ten má mít výbavou blízko k modelu Huawei P30 Pro, má se ale prodávat za nižší cenu.

Diskuze (2) Další článek: Listujeme květnovým Computerem: kdy budou počítače myslet jako člověk?

Témata článku: Honor, Twitter, Marketing, Prototyp, Kuriozita, Německo, Düsseldorf, Mnichov, Nálezce, Výzva, Nalezení, Model, Londýn, Rozeznání