Hoverball: Vybíjená trošku jinak (+ soutěž)

Zaujměte pozici na hřišti a rozbijte zeď za protihráčem. Dokud ale neprotlačíte získanou dírou míč, hra nekončí. Velmi zajímavá adaptace klasického tenisu by mohla být neméně záživnou hrou i ve skutečnosti. Komu by se ale chtělo stále stavět zdi.
Hoverball: Vybíjená trošku jinak (+ soutěž)

HoverBall se řadí mezi klasické arkádové hry, přičemž kombinuje vše, co tyto hry dělá hrami. Vaším úkolem je rozbít míčem zeď za protihráčem, přičemž musíte ochránit svoji zeď. Pravidla jsou jednoduchá a bodování také: svým prapodivným nástrojem ve tvaru bumerangu odpalujete míč a bráníte jím rozbití své zdi. Za každý odpal získáváte jeden bod, za každou rozbitou cihličku hned deset bodů.

 

Chce to mušku

Rozbitím zdi však hra zdaleka nekončí. Pokud vytvoříte za soupeřem díru, musíte se do ni ještě trefit míčem. K tomu je potřeba notná dávka přesnosti a především vědět, jak hru ovládat. Jak už tomu bývá zvykem, i zde je použit kurzorový kříž pomocí kláves 2, 4, 6 a 8. Směry jsou nadmíru jasné a intuitivní, svůj bumerang na displeji tedy ovládnete s přehledem.

     

Nabídka hry je poměrně strohá. Samozřejmostí jsou volby pro spuštění a ukončení hry, další položkou je volba nastavení a nechybí ani krátké seznámení s autory. Pokud si nebudete vědět rady s ovládáním, naleznete zde jednoduchou nápovědu. Marně jsem však hledal tabulku nevyšších dosažených výsledků, než jsem ji nalezl nelogicky pod volbou Option. Kromě ní zde naleznete i možnost odeslání svého skóre do tabulek mistrů z celého světa. Nechybí zde ani možnost vypnutí zvuků a vibrací.

Novodobý tenis

Záměrně tuto hru srovnávám stále s tolik známým tenisem. Její podstata je totiž stejná, jen doplněná o několik prvků zvyšující její hratelnost. HoverBall není žádná superakční hra, pro zabavení je ale plně dostačující. Graficky je povedená, je jen škoda, že zapnuté zvuky ji zbytečně zpomalují.

 

Ve zkratce

Název hry: Super Shot
Hodnocení: 90 %
Cena: 75 Kč (www.m-game.cz)

Určeno pro mobilní telefony: Nokia 3100, 3200, 3300, 3410, 3510i, 3650, 5100, 6100, 6220, 6310i, 6600, 6610, 6800, 7210, 7250(i), 7600, 7650, 8910i, N-Gage; Samsung E710; Siemens C55, C60, M50, M55, MC60, S55, SL55; Sharp GX10(i); Motorola T720(i)

Soutěž o javové hry

Společně se serverem m-game.cz jsme připravili soutěž o sedm kupónů pro stažení hry zdarma. Může to být Alpha Wing anebo libovolná jiná javová hra z nabídky serveru m-game.cz.

Stačí odpovědět na dvě velice jednoduché otázky

Váš názor Další článek: Žebříčky: mobily podle velikosti

Témata článku: Software pro mobily, Motorola T720, Nokia 3100, Nokia N-Gage, Samsung E710, Siemens C55, Bumerang, Soutěž


Určitě si přečtěte

RECENZE: Asus Zenfone Max Pro — obří baterie je pouze začátek

RECENZE: Asus Zenfone Max Pro — obří baterie je pouze začátek

** Asus vzal útokem nižší střední třídu, když představil Zenfone Max Pro ** Hlavní devízou je 5 000mAh baterie zajišťující dlouhou výdrž ** Výrobce si však vedl velmi dobře i při výběru dalších komponent

Milan Měchura | 52

RECENZE: Nokia 7.1 — bestseller ztenčuje rámečky a sází na HDR obraz

RECENZE: Nokia 7.1 — bestseller ztenčuje rámečky a sází na HDR obraz

** Nokia 7.1 je povedená stylovka vyšší střední třídy ** Znovu láká na čistý systém zapojený do programu Android One ** Lákavou funkcí může být i podpora HDR10 u videa.

Martin Miksa | 23

RECENZE: Honor 7A — dobrá volba, když nechcete utrácet

RECENZE: Honor 7A — dobrá volba, když nechcete utrácet

** Honor 7A je ideální smartphone pro děti či začátečníky ** Nestojí moc a systém na něm jede hezky plynule ** Má rozumně nastavené parametry, zabezpečení a hezké barvy **

Jakub Vrbacký | 20