Hoverball: Vybíjená trošku jinak (+ soutěž)

Zaujměte pozici na hřišti a rozbijte zeď za protihráčem. Dokud ale neprotlačíte získanou dírou míč, hra nekončí. Velmi zajímavá adaptace klasického tenisu by mohla být neméně záživnou hrou i ve skutečnosti. Komu by se ale chtělo stále stavět zdi.
Hoverball: Vybíjená trošku jinak (+ soutěž)

HoverBall se řadí mezi klasické arkádové hry, přičemž kombinuje vše, co tyto hry dělá hrami. Vaším úkolem je rozbít míčem zeď za protihráčem, přičemž musíte ochránit svoji zeď. Pravidla jsou jednoduchá a bodování také: svým prapodivným nástrojem ve tvaru bumerangu odpalujete míč a bráníte jím rozbití své zdi. Za každý odpal získáváte jeden bod, za každou rozbitou cihličku hned deset bodů.

 

Chce to mušku

Rozbitím zdi však hra zdaleka nekončí. Pokud vytvoříte za soupeřem díru, musíte se do ni ještě trefit míčem. K tomu je potřeba notná dávka přesnosti a především vědět, jak hru ovládat. Jak už tomu bývá zvykem, i zde je použit kurzorový kříž pomocí kláves 2, 4, 6 a 8. Směry jsou nadmíru jasné a intuitivní, svůj bumerang na displeji tedy ovládnete s přehledem.

     

Nabídka hry je poměrně strohá. Samozřejmostí jsou volby pro spuštění a ukončení hry, další položkou je volba nastavení a nechybí ani krátké seznámení s autory. Pokud si nebudete vědět rady s ovládáním, naleznete zde jednoduchou nápovědu. Marně jsem však hledal tabulku nevyšších dosažených výsledků, než jsem ji nalezl nelogicky pod volbou Option. Kromě ní zde naleznete i možnost odeslání svého skóre do tabulek mistrů z celého světa. Nechybí zde ani možnost vypnutí zvuků a vibrací.

Novodobý tenis

Záměrně tuto hru srovnávám stále s tolik známým tenisem. Její podstata je totiž stejná, jen doplněná o několik prvků zvyšující její hratelnost. HoverBall není žádná superakční hra, pro zabavení je ale plně dostačující. Graficky je povedená, je jen škoda, že zapnuté zvuky ji zbytečně zpomalují.

 

Ve zkratce

Název hry: Super Shot
Hodnocení: 90 %
Cena: 75 Kč (www.m-game.cz)

Určeno pro mobilní telefony: Nokia 3100, 3200, 3300, 3410, 3510i, 3650, 5100, 6100, 6220, 6310i, 6600, 6610, 6800, 7210, 7250(i), 7600, 7650, 8910i, N-Gage; Samsung E710; Siemens C55, C60, M50, M55, MC60, S55, SL55; Sharp GX10(i); Motorola T720(i)

Soutěž o javové hry

Společně se serverem m-game.cz jsme připravili soutěž o sedm kupónů pro stažení hry zdarma. Může to být Alpha Wing anebo libovolná jiná javová hra z nabídky serveru m-game.cz.

Stačí odpovědět na dvě velice jednoduché otázky

Váš názor Další článek: Žebříčky: mobily podle velikosti

Témata článku: Software pro mobily, Motorola T720, Nokia 3100, Nokia N-Gage, Samsung E710, Siemens C55, Soutěž


Určitě si přečtěte

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 136

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11