Hrajte si zadarmo s Windows Mobile

Akční helikoptéra, zábava s ohňostroji a muzikou, klasická slovní šibenice a dravá arkáda. To vše úplně zdarma.

Je na čase trochu se pobavit! I dnes si proto představíme čtveřici zajímavých freewarových herních kousků. Nejprve nás čeká akční Helicopter inspirovaný palmovskou legendou SFCave. Pobavit se ohňostroji a muzikou můžeme v Astraware Fireworks. Slovní hru "šibenice" si s námi zahraje TildeTech Hangman. A na závěr nabízíme ještě jednou dravou arkádu jménem Squares.

Helicopter

V případě, že mezi svými životními krédy máte také "hratelnost nad grafikou", pak zpozorněte. Na motivy legendárního palmovského titulu SFCave totiž vzniknul tento remake určený pro Windows Mobile přístroje. A nutno říct, že za svým vzorem nijak nezaostává. Pokud tento typ her neznáte, pak připomeneme, o co jde. Ve hře jsou tři snadná pravidla. První: stylus či prst na displej přidává plyn, takže letíme vzhůru. Druhé: bez přidržení prstu / stylusu na displeji začneme klesat. Třetí: do ničeho nevrazit! A to je vše přátelé. Tak kdopak vydrží nejdéle a nahraje nejvíc bodů? Helicopter vyžaduje aspoň WM 2003 či lepší. Rozlišení je podporováno standardní - 240 x 320. V podobě instalačního CAB archivu hra zabere 215 kB.

Klepněte pro větší obrázek

Hodnocení: 3/5
Stáhnout


 
Astraware Fireworks

Ku příležitosti každoročních oslav Dne nezávislosti vydala společnost Astraware titul Astraware Fireworks. Nejedná se ani tak o hru, jako spíše zábavnou aplikaci typu demo, jaké byly velmi populární v osmdesátých letech na osmibitech. Jediným důvodem existence Astraware Fireworks tak je užít si grafiky a hudby. Kromě několika ryze patriotistických scén a hudebních motivů se lze pokochat efektními ohňostroji. Titul je zdarma, avšak před stažením vyžaduje velice jednoduchou registraci sestávající z vyplnění e-mailu a něco dalších informací.

Klepněte pro větší obrázek 

Hodnocení: 3/5
Stáhnout


 
TildeTech Hangman

Jestliže rádi vzpomínáte na školní doby a časy, kdy jste hrávali nejrůznější hry pro krácení dlouhé chvíle, dnes máme malou připomínku. Hra TildeTech Hangman je v postatě variací na známého "oběšence" s hádáním slov. Malá odbočka pro ty, co ji neznají... Hádají se písmenka v (ne)zobrazeném slově a za každé špatné je další kousek hotové šibenice. Standardně dodávaný slovník obsahuje přes 25 tisíc slov. K dispozici je ale i šestice dalších slovníků, které nabízejí od 58 do 210 tisíc slov. Lze hrát několik verzí - Standard hádání na čas. Dále Frantic s přísným časovým limitem. A do třetice MultiWord game; hádání co nejvíce slov v limitu. Hra podporuje jakýkoliv přístroj od Windows Mobile 2003 nahoru. Pokud jde o místo, tak ani to zřejmě nebude limitující faktor - instalační soubor má velikost 1,5 MB. Pozor, ku běhu je vyžadován .NET CF 2.0+!

Klepněte pro větší obrázek 

Hodnocení: 4/5
Stáhnout


 
Squares

Za prostým názvem "Squares" aneb "čtverce" se ukrývá neméně jednoduchá arkáda. Cílem hry je vyhýbat se čtvercům. Zní to sice prostě, ale brzy nám zřejmě dáte za pravdu, že pouze zní. Hra je odstartována poté, co tapneme stylusem na displej. A vzápětí začne "hra". Jde o to popadnout svůj čtvereček stylusem a vyhýbat se všemu tomu hemžení. Zpočátku patrně budete co 0,5 - 3 s zasaženi. Squares je titul velmi skromný. Stačí mu 215 kB na našem disku a Windows Mobile 2003+.

Klepněte pro větší obrázek

Hodnocení: 3/5
Stáhnout

Klepněte pro větší obrázek

Váš názor Další článek: Garmin Oregon = Colorado s dotykovým displejem (oživeno)

Témata článku: Windows, Smartphony, Software pro mobily, Windows Mobile, Hra, Limitující faktor, Mobil

Určitě si přečtěte