HTC One Prime: To je ono? Takhle prosím ne

„Únikový umělec“ Evan Blass ukázal světu rotující render připravované nové špičky portfolia HTC. Ozývají se i hlasy, které to označují za podfuk.

Evleaks v minulosti vypustil sérii informací o modelu, který by se měl v portfoliu HTC postavit nad dosud nejvyšší One M8. Říkejme mu One Prime. Dnes Evleaks k informacím přidává obrázek, .gif rotujícího renderu. Z počítačového modelu je těžké odhadnout skutečné vzezření hotového přístroje, ale to, co vidím, se mi nelíbí. Zvláště ve srovnání s designem One M8.

Klepněte pro větší obrázek 
Detail foťáku...
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
...a rotující tělo. To je zatím vše, co od Evleaks máme.

Co vidíme dále? Velké a tenké tělo, na zádech pak Duo cameru, a to i když je to prvek, který u One M8 příliš nenadchnul. S foťákem se ale zřejmě stalo ještě něco dalšího, vystupuje nad rovinu zad, snad tedy dostaneme něco lepšího, než má M8. Dále jsou zde dopředu mířící stereo reproduktory, plastové linky rozdělující záda do jednotlivých antén a vypínací tlačítko, které se konečně přesunulo na bok. U přístroje s 5,5" displejem by už byl opravdu problém pokaždé ručkovat na horní hranu…

Podle Evleaks bude Prime vodotěsný, dostane rychlé LTE Cat. 6, čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 805 (2,5GHz), displej o úhlopříčce 5,5" a rozlišení WQHD, tedy 2560 × 1440 pixelů. Operační paměť bude mít hodnotu 3GB RAM.

A nebo je to celé jinak? Jiná veličina oboru, Jeff Gordon, tvrdí, že se Evleaks tentokrát mýlí. Nám zatím nezbývá, než si počkat.

Diskuze (17) Další článek: Chytré hodinky Moto 360 nebudou levné. V prodeji od července

Témata článku: HTC, HTC One, HTC One (E8), HTC One (M8)

Určitě si přečtěte