Huawei Cares: Do konce července se můžete zbavit strachu z rozbitého displeje

Podle výzkumu agentury IPSOS se za poslední dva roky s rozbitým displejem potýkalo až 40 % uživatelů smartphonů. Huawei má řešení – službu jménem Huawei Cares. Pokud si do konce července zakoupíte smartphone Huawei P30, P30 Pro nebo P30 lite a zaregistrujete jej pomocí aplikace HiCare, získáte jednu výměnu rozbitého skla zdarma. Je jedno, zda to bude zadní ochranné sklo, nebo displej a ochrana platí na prvních 12 měsíců.

Za připomenutí stojí také Servisní dny Huawei, které znamenají slevu na pozáruční servis nebo bezplatné nalepení ochranné fólie na vybrané modely. Akce probíhá vždy poslední čtvrtek až sobotu v měsíci ve vybraných servisech po celé ČR. Podrobněji zde:

Diskuze (2) Další článek: Pokémon Go má nový obsah pro jednoho hráče. Vypořádat se musíte s Rakeťáky

Témata článku: Huawei, Displeje, Servis, Huawei P30, Huawei P30 Lite, Huawei P30 Pro, Česká republika, Displej, Červenec, Ipsos, Strach, Konec července, HiCare, Sklo


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Mi 9 – absolutní špička s cenovkou vyšší střední třídy

RECENZE: Xiaomi Mi 9 – absolutní špička s cenovkou vyšší střední třídy

** Xiaomi Mi 9 má ambice dobýt ty nejvyšší příčky za polovinu ceny ** Vůbec poprvé (v rámci značky) tak přichazí s trojitým fotoaparátem ** Snapdragon 855 mu pak zajišťuje bezprecedentní výkon

Milan Měchura | 50

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 126

RECENZE: Samsung Galaxy A50 — střední třída s minimem kompromisů

RECENZE: Samsung Galaxy A50 — střední třída s minimem kompromisů

** Samsung se letos zaměřil na střední třídu, a my jsme otestovali další výsledek jeho snažení ** Galaxy A50 vás naláká na skvělý displej, velkou baterii a trojitý fotoaparát ** Plastová konstrukce nevadí, vůbec poprvé jsme si Samsungů vyzkoušeli optickou čtečku otisků prstů.

Martin Chroust | 10