Huawei dnes ukáže, co umí udělat s foťákem v mobilu. Sledujte premiéru řady P30 z Paříže

Huawei dnes ukáže, co umí udělat s foťákem v mobilu. Sledujte premiéru řady P30 z Paříže

Heslo letošních novinek řady Huawei P30 zní „Přepište pravidla fotografování“. Je tedy jasné, na co se vlajkové smartphony čínského výrobce budou zaměřovat. Loni Huawei udělalo v mobilní fotografii obrovský skok, když na modelu P20 Pro představilo trojitý fotoaparát Leica s pětinásobným hybridním zoomem a výbornou noční fotografií.

Jsme tedy zvědaví, zda Huawei dokáže takto „poskočit“ i letos a nakolik zvládne optiku, senzory i následné algoritmy zpracování obrazu dále vylepšit. Šušká se, že letos má čínský výrobce v rukávu trumf v podobě nové technologie zoomování, která má ve výsledku přinést až 10násobné přiblížení bez ztráty kvality.

Modelů v rámci rodiny Huawei P30 by mělo být hned několik, možná přijde na řadu opět i luxusní edice Porsche Design. Dále by dnes výrobce mohl představit i nové kousky mobilního příslušenství a nositelné elektroniky. Přímý přenos tiskové konference Huawei z Paříže s námi můžete sledovat od 14:00 na videu v tomto článku. Krátce poté se můžete těšit na naše fotografie, videa a první dojmy z novinek.

Diskuze (16) Další článek: Samsung vysvětlil, jak u Galaxy S10 šetří energii pomocí umělé inteligence

Témata článku: Huawei, Leica, Keynote, Živý přenos, Porsche Design, Premiéra, Online přenos, P3, Čínský výrobce, Foťák, Pře, Fotografie, Mobil, Huawei Mobil, Výrobce, Paříž


Určitě si přečtěte