Huawei láká na novou řadu Mate 30. Hlavní slovo má rychlost, nabíjení a konektivita

Huawei láká na novou řadu Mate 30. Hlavní slovo má rychlost, nabíjení a konektivita

I když z úniků už asi tušíme, jak budou zástupci nové rodiny smartphonů Huawei Mate 30, firma zatím novinky oficiálně nepředstavila a prozatím na ně láká na sociálních sítích novým video teaserem. Hlavním motivem je kruh, který by mohl znázorňovat výrazný modul zadního fotoaparátu.

Vedle spíše obecných marketingových hesel, která půlminutovým videem prostupují, se objevují i některé konkrétnější pojmy, na které se zřejmě novinky zaměří. Rodina Mate 30 téměř s jistotou přinese novou generaci procesorů Kirin 990, s čímž souvisí hesla „rychlost“ a „konektivita“. Nový čipset zajistí obrovský výkon a také 5G konektivitu.

V souvislosti s pojmem „temnota“ může mít Huawei na mysli další vylepšení nočního fotografování, ale třeba také zdokonalení technologie na odemykání obličejem. Z konkrétních pojmů se ve videu objevuje ještě „nabíjení“. Očekáváme další zvýšení rychlosti kabelového a dost možná i bezdrátového dobíjení. K premiéře řady Huawei Mate 30 dojde ve čtvrtek 19. září 2019 v Mnichově. Redakce MobilManie bude na místě a zprostředkuje vám první dojmy z novinek.

Diskuze (7) Další článek: iPhone 11 v jiném světle, aneb co nám při keynote zamlčeli

Témata článku: Huawei, Vlajková loď, Keynote, Nabíjení, Konektivita, Tisková konference, Teaser, Novinka, Nová řada, Rychlost, Hlavní slovo, Pojem, Mnichov, MobilManie


Určitě si přečtěte