Huawei Mate 20 Pro dostal sadu elegantních i extravagantních pouzder

Každý správný vlajkový smartphone musí mít také odpovídající příslušenství. Huawei svoji novou sérii Mate 20 vybavil různorodými kryty, které mají ochrannou i módní funkci. Na výběr budou různobarevné zadní kryty, flipová pouzdra s průhledovým okýnkem, ochranné bumpery z různých materiálů a také speciální vodotěsné pouzdro pro pořizování záběrů pod vodní hladinou.

Diskuze (1) Další článek: V sobotu startuje Datart Expo. Přijdete si pro slevu, nebo se jen podívat na technologické novinky?

Témata článku: Huawei, Příslušenství, Watch GT, Huawei Mate 20 Pro, Vodní hladina, Sada, Zadní kryt, Huawei Watch GT, Kryt, Elegant, Elegantní pouzdro, Nová série, Pouzdro, Ochranná funkce, Okýnko


Určitě si přečtěte

RECENZE: Samsung Galaxy A50 — střední třída s minimem kompromisů

RECENZE: Samsung Galaxy A50 — střední třída s minimem kompromisů

** Samsung se letos zaměřil na střední třídu, a my jsme otestovali další výsledek jeho snažení ** Galaxy A50 vás naláká na skvělý displej, velkou baterii a trojitý fotoaparát ** Plastová konstrukce nevadí, vůbec poprvé jsme si Samsungů vyzkoušeli optickou čtečku otisků prstů.

Martin Chroust | 10

Jak na platby mobilem a chytrými hodinkami? Vše, co potřebujete vědět

Jak na platby mobilem a chytrými hodinkami? Vše, co potřebujete vědět

** V Česku máme mnoho možností, jak platit bezkontaktně ** Na výběr jsou různé platformy i typy zařízení ** Co je potřeba udělat, abyste mohli platit taky?

Jan Láska | 72