Huawei otevřel v domovském Šen-čenu moderní vlajkovou prodejnu

Huawei otevřel v domovském Šen-čenu moderní vlajkovou prodejnu

Huawei má své sídlo ve městě Šen-čen, ale vlajkový obchod v této čínské Mekce elektroniky mu dosud chyběl. To nyní firma mění a v srdci technologického parku MixC World v Šen-čenu otevřela Huawei první tamní vlajkový obchod s přímým prodejem.

Klepněte pro větší obrázek
Přístup k budově je přes velkolepé bloky ve tvaru písmen loga Huawei (Zdroj: Huawei)

Místo pro prodejnu firma připravovala dva roky, jeho celková rozloha dosahuje 1 300 metrů čtverečních. Zákazníci si zde mohou vyzkoušet nejnovější produkty společnosti Huawei, připojit se k 5G síti a zároveň relaxovat nebo se setkávat s přáteli.

Klepněte pro větší obrázek
Na slavnostní otevření se přišly podívat stovky fanoušků značky (Zdroj: Huawei)

Šen-čen je mezinárodní technologické a inovační centrum, věříme, že se vlajkový obchod Huawei stane novým propojovacím centrem mezi Huawei a zákazníky, sdělil Richard Yu, generální ředitel Huawei Consumer Business Group a dodal: „MixC World je úžasné místo, kde se móda, technologie a nekonvenční umění propojují a kde se náš vlajkový obchod stane obývacím pokojem sloužícím k setkávání spotřebitelů.“

Příjemné prostředí s rychlým internetem

Obchod je koncipovaný jako třípodlažní rodinná budova inspirovaná designem městských náměstí. Stavba je převážně prosklená s vysokou propustností světla a zaoblenými rohy. Aby se zákazníci cítili co nejlépe, je obchod vybaven inteligentním systémem kontroly prostředí založeným na technologii HiLink společnosti Huawei, který může automaticky upravovat jas, teplotu a vlhkost v místnostech.

Klepněte pro větší obrázek
Třípatrová budova dobře zapadá mezi okolní vysoké věžáky (Zdroj: Huawei)

Pro zákazníky jsou připraveny bezplatné kurzy fotografování a videotvorby pořádané komunitou Huawei. Návštěvníci se také mohou zúčastnit sportovních a zdravotních aktivit nebo se setkat s místními umělci. Pro technické nadšence nebo vývojáře aplikací jsou k dispozici techničtí odborníci. Obchod obsluhuje 120 zkušených konzultantů. Celá plocha je pokryta 5G sítí, ke které se mohou zákazníci připojit zdarma.

Diskuze (3) Další článek: Oppo Reno Ace dostalo Snapdragon 855+, 90Hz displej a 65W nabíjení SuperVOOC

Témata článku: Huawei, Čína, Prodejny, Showroom, Zákaznický servis, Obchod, Inovační centrum, Huawei Consumer Business, Šen-čen, Prodejna, Zákazníci, Mekka, Richard


Určitě si přečtěte