Huawei ukáže na MWC novou generaci tabletů. Nejvyšší model má mít i stylus

Ačkoli trh s multimediálními tablety není zrovna hybatelem odvětví spotřební elektroniky, Huawei se rozhodlo, že ani tento segment nezanevře a podle twitterové informace redaktora portálu WinFuture.de má přijít na barcelonském veletrhu MWC 2018 s celou novou generací tabletů Mediapad M5.

Mediapad M5 8 s osmipalcovým displejem přinese 4 + 32 GB paměti a konektivu buď jen s Wi-Fi (cca 8 300 Kč) nebo i s LTE (cca 9 600 Kč). Desetipalcová varianta Mediapad M5 10 se stejnou pamětí bude o něco dražší (Wi-Fi verze 9 600 Kč, LTE verze 10 600 Kč).

Vrcholem tabletové nabídky Huawei bude taktéž desetipalcový Mediapad M5 10 Pro s větším rozlišením, 4 + 64 GB paměti s dotykovým perem M Pen, který se má dodávat pouze v LTE provedení za cca 13 200 Kč.

Loňský Huawei Mediapad M3 patří k nejpovedenějším tabletům:

Speciál: Mobile World Congress 2018

Mobile World Congress je veletrh, který se každý rok v únoru koná v Barceloně. Je zaměřený na mobilní technologie, telefony, síťový a operátorský byznys.

Výrobci telefonů v Barceloně pravidelně představují novinky. Na letošním MWC 2018 je to zejména: Samsung Galaxy S9 a Galaxy S9+ • nové telefony Nokia, třeba vysouvací Nokia 8110 • Sony XZ2 Compact • řada Alcatel

Diskuze (1) Další článek: Honor 9 Lite a Honor 7X: noví hráči, kteří zlobí konkurenci

Témata článku: Huawei, Tablety, Spekulace, LTE, MWC, Barcelona, MWC Barcelona 2018, Veletrhy, MediaPad, M Pen, Winfuture, Osmipalcový displej, Desetipalcová varianta, Barcelonský veletrh, Generace, LTE verze, Nejvyšší model, Spotřební elektronika, Stejná paměť, #Huawei, Multimediální tablet, Velké rozlišení, GB paměť, Nov, Generace tabletů


Určitě si přečtěte

Samsung překvapil! Galaxy A7 je jeho první mobil s trojitým foťákem

Samsung překvapil! Galaxy A7 je jeho první mobil s trojitým foťákem

** Tři foťáky, zoom byste však hledali marně. ** Pro Samsung nová konfigurace se kupodivu poprvé objevuje u mobilu střední třídy. ** Netradiční výbavu doplňuje čtečka otisků v bočním rámu.

Martin Chroust | 43

Ani Samsung, ani Huawei. První skládací telefon na světě představila bezejmenná čínská firma

Ani Samsung, ani Huawei. První skládací telefon na světě představila bezejmenná čínská firma

** Rok 2019 má být rokem skládacích hybridů, Nová éra však načala trochu s předstihem ** Royole FlexPai je první skládací hybrid na světě, ale počítejte hned s několika kompromisy ** Tím hlavním je velká tloušťka zařízení při jeho složení...

Martin Chroust | 33