Huawei unikla roadmapa na rok 2018: v plánu jsou čtyři Honory a 360° kamera

Čínskému Huawei unikla roadmapa produktů mobilní divize, ze které lze leccos odvodit. Stěžejním prvkem bude rozšíření dostupnosti modelů Mate 10 Pro a Mate 10 Lite, což se vztahuje zejména na americký trh. V prvním čtvrtletí se dočkáme i dvou dalších smartphonů Huawei, které se skrývají pod kódovými názvy „Maya“ a „Salina“. Pokud nebudeme počítat USB modem B618, dočkáme se představení fitness náramku, bezdrátové váhy, 360° kamery a jednoho smartphonu pod značkou Honor.

Ve 2. čtvrtletí jsou v plánu modely Huawei P20, P20 Plus a P20 Lite. Mimoto se dostane na USB modem B525 a také na další smartphone pod sub-brandem Honor. Třetí čtvrtletí je v plánu zaplněno pouze dalším Honorem. Poslední čtvrtletí příštího roku má být představen Mate 11 Lite a také další model řady Max Pro. A i v posledním čtvrtletí se na řadu dostane jeden model pod značkou Honor.

Nejbližší tisková konference Huawei se uskuteční na veletrhu CES v Las Vegas. Dočkat bychom se zde mohli zmiňovaného příslušenství a také prvního Honoru plánovaného pro rok 2018.

Těsně před Vánoci představil Huawei nový Honor 9 Lite:

Zdroj Phandroid

Diskuze (1) Další článek: Glukometr, umělá inteligence a další. České start-upy v roce 2017 dobývaly svět

Témata článku: Honor, Huawei, Smartphony, Spekulace, Chytré náramky, Příslušenství, CES, Chytré věci, Nositelnosti, Wearables, Únik, Roadmapa, USB, Mobilní divize, Las Vegas, Zmiňované příslušenství, Bezdrátová váha, Kamera, Kódový název, Mayo, Stěžejní prvek, Příští rok, Model, Plán, Sali


Určitě si přečtěte