Huawei vyhlašuje velkou fotosoutěž. Za fotku z mobilu můžete získat čtvrt milionu a notebook k tomu

Huawei po loňském úspěchu fotografické soutěže Next Image Awards pořádané ve spolupráci s National Geographic vyhlašuje její druhý ročník. Tentokrát je partnerem známý cestovatelský portál TripAdvisor a soutěž má nový název Huawei InFocus Awards.

Soutěž je určena pouze pro majitele mobilních telefonů Huawei, jejichž úkolem je pořídit soutěžní snímek v jedné ze šesti vypsaných kategoriích a v termínu nahrát na soutěžní portál. Následně proběhne hlasování diváků a ze zúženého okruhu finální výběr vítězných snímků odbornou porotou.

Soutěžit můžete v těchto 6 kategoriích:

 • #Emotion Tag – vyjádření okamžitých emocí skrze fotografii
 • Faces – experimentování s identitou a sílou portrétové fotografie
 • Hello, life! – sdílení emocí a inspirace v každodenních situacích
 • Storyboard – vyprávění příběhu v devíti snímcích (mřížka 3×3)
 • Going the Distance – objevování nových míst a nových zážitků
 • Life Now – video v maximální délce 30 sekund

Ve hře jsou finanční odměny, elektronika Huawei a vouchery na čerpání služeb přes TripAdvisor. Vítěz hlavní ceny získá 10 tisíc eur (cca 260 tisíc korun), notebook Huawei Matebook 13, chytré hodinky Huawei Watch GT a 250dolarový poukaz TripAdvisor. Oceněni budou i vítězové dílčích kategorií a udělena bude i cena diváků.

Odborná porota pro hodnocení snímků:

 • Yanmin Wang, prezident Huawei Consumer Business Group pro střední a východní Evropu a Skandinávii
 • Nikolaj Thaning Rentzmann, dánský fotograf celebrit
 • Emma Svensson, fotografka na volné noze a cestovatelka
 • Marcin Tyszka, polský fashion fotograf, spolupracující s nejuznávanější světovými módními časopisy
 • Yener Torun, architekt a fotograf, který transformuje městskou krajinu a architekturu jako geometrickou abstrakci
 • VuThéara Kham, francouzský fotograf kambodžského původu působící v Paříži, proslavil se svou hrou se světlem a grafikou v pouličních záběrech

Soutěž je určena pro uživatele z regionu CEE + Nordic, tzn. Rakouska, Bulharska, České republiky, Slovenska, Slovinska, Dánska, Finska, Řecka, Rumunska, Srbska, Polska, Norska, Švédska, Kanady, Makedonie, Litvy, Lotyšska, Estonska, Chorvatska, Maďarska, Ukrajiny, Izraele a Turecka. Uzávěrka pro posílání fotografií na stránkách soutěže je 11. srpna 2019. Hlasování diváků končí 18. srpna, vítězové budou vyhlášeni 8. září.

O projektu:

Huawei InFocus Awards je soutěž zaměřená na nové možnosti ve vizuální tvorbě a na uživatele mobilních telefonů po celém světě. "Focus" ve spojení InFocus značí detailní pohled na novou generaci nástrojů, které umožňují tvořit a zobrazovat nejnovější vizuální obsah, inspirující k nevídaným formám interakce a zpětné vazby.

Diskuze (3) Další článek: Netradiční spojení. Unihertz Titan je odolný smartphone s fyzickou QWERTY klávesnicí

Témata článku: Huawei, Mobilní fotografie, Soutěže, Fotomobily, Kanada, Polsko, InFocus, Litva, MOBI, Rumunsko, Emma, Bulharsko, Srbsko, Notebook, Chorvatsko, Švédsko, Slovensko, National Geographic, Maďarsko, Emotion, Huawei Watch GT, Objevování, Lotyš, Řecko, Next Image


Určitě si přečtěte