Huawei také brzy začne překládat displej. Klíčovými slovy bude Flexi a Fold

Dvě skládací premiéry již máme za sebou a velmi brzy se zřejmě dočkáme třetí. Do zatím příliš neprobádaného rybníku se skládacími hybridy, kde již „plave“ Royole FlexPai či připravovaný Samsung Galaxy F se chystá další velká ryba - Huawei. Čínský výrobce si podal ochranné známky na označení, která se budou dost blížit názvům od Samsungu - Mate F, Mate Flex, Mate Flexi a Mate Fold. Samsung přitom nedáno představil skládací displej Infinity Flex a jeho prvotina se má podle zákulisních informací nazývat Galaxy F.

Huawei chce svůj skládací hybrid oznámit na únorovém veletrhu MWC 2019 s tím, že by se zařízení dostalo do prodeje mezi dubnem a červnem. Na vnější straně má být umístěn 5" displej, v rozloženém stavu má zařízení nabídnout osmipalcový displej. Zobrazovací plochy tedy budou větší, než ty u hybridu od Samsungu. Podle dosavadních spekulací má hybrid od Huawei podporovat i sítě 5G.

Takto Samsung představil zařízení s ohebným displejem Infinity Flex:

Via AndroidHeadlines

Diskuze (12) Další článek: Galaxy M2 by mohl být prvním telefonem od Samsungu s vykousnutým displejem

Témata článku: Huawei, BOE, Skládací displej, Spekulace, Hybridy, Skládací konstrukce, Výzkum a vývoj, Ohebný displej, Royole FlexPai, Dosavadní spekulace, Fold, Skládací hybrid, Ochranná známka, Únorový veletrh, Vnější strana, Zákulisní informace, Hybrid, Flex, Zobrazovací plocha, Displej, Osmipalcový displej, Klíčové slovo, Infinitum Flex, Čínský výrobce, Rozložený stav


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Mi 8 Lite — zaděláno na vánoční bestseller

RECENZE: Xiaomi Mi 8 Lite — zaděláno na vánoční bestseller

** Xiaomi Mi 8 Lite má velmi dobrý poměr ceny a výkonu ** Zadní strana s gradientem není všechno a dnes ji skoro každý ** Vlastnosti často dražších modelů vyvažují zbytečné kroky vedle

Jakub Vrbacký | 23

Jak na platby mobilem a chytrými hodinkami? Vše, co potřebujete vědět

Jak na platby mobilem a chytrými hodinkami? Vše, co potřebujete vědět

** V Česku máme mnoho možností, jak platit bezkontaktně ** Na výběr jsou různé platformy i typy zařízení ** Co je potřeba udělat, abyste mohli platit taky?

Jan Láska | 59

Vybrali jsme 13 povedených chytrých hodinek a náramků. Nejen pod vánoční stromek

Vybrali jsme 13 povedených chytrých hodinek a náramků. Nejen pod vánoční stromek

** Nositelnosti jsou specifická kategorie, vybírají se jinak než mobily. ** Co model, to charakter, unikátní mix vlastností, parametrů a funkcí. ** Začneme jednoduchým náramkem, skončíme našlapanými Apple Watch.

Filip Kůžel | 41