I levné pojištění vozidla ochrání vaše zařízení

Při sjednávání pojištění vozidel málokdo z nás pamatuje i na ochranu svých zařízení. Přitom vás díky srovnávačům nepřijde draho.
I levné pojištění vozidla ochrání vaše zařízení

V dnešní době je poměrně běžné, že ve vozidlech převážíme i drahá zavazadla a osobní věci. Může jít o notebook, mobilní telefon, navigaci, či cokoliv jiného. Bohužel, tyto předměty nejsou ve vozidle vůbec v bezpečí - krádež, ani rozbití při havárii nám běžné pojištění nekryje. Jedinou odpovědí na taková rizika je havarijní pojištění. Určitě si teď říkáte, že je to příliš drahé a že raději ušetříte a risknete to. Ještě nedávno byste měli pravdu. Ale dnes už tu jsou srovnávače.

Dvě za cenu jednoho

Začněme hned tím nejlepším - v ideálním případě, a není to vůbec výjimečné, můžete mít povinné ručení i havarijní pojištění (s odpovídajícím připojištěním zavazadel) za cenu, kterou platíte dnes pouze za povinné ručení. Platíte-li například 5 000 Kč ročně za povinné ručení, tak s pomocí srovnávače pojištění můžete za stejnou cenu mít i havarijní pojištění, případně můžete samozřejmě "pouze" ušetřit a srazit náklady za povinné ručení na polovinu. A to jen tím, že si pojištění srovnáte jiným způsobem, než doteď.

Internet je levný

Nemyslíme tím teď výrobky, i když jejich cena s tím také úzce souvisí - na internetu je levné podnikat. Nepotřebujete výstavní pobočky, reprezentativní sídlo, ani stovky zaměstnanců. A srovnávače podnikají přes internet. Díky tomu mají nesrovnatelně nižší náklady a tím i ceny služeb. Připočtěme k tomu velké množství klientů, které srovnávač pojišťovně svým fungováním přivede, a vyjde vám úspora až 50 %.

Snadné porovnání

Své jméno mají srovnávače právem - nabízejí totiž služby mnoha pojišťoven naráz a svým klientům je ochotně porovnají. Ti pak najisto vědí, kde je nejlevněji, a ihned si mohou pojištění srovnat. V České republice nabízí povinné ručení 14 pojišťoven a u našeho největšího srovnávače, ePojisteni.cz, vám porovnají nabídku většiny z nich.

A to se netýká pouze pojištění vozidel - podobným způsobem si můžete nechat pojistit i dům, byt, nebo zahraniční dovolenou.

Pro havarijní pojištění do ePojisteni.cz

Čísla hovoří jasně - srovnávač ePojisteni.cz dokázal svým klientům od roku 2008 ušetřit na 320 milionů korun. Průměrná úspora činí 1 750 Kč, ale nejvyšší téměř 10 000 Kč. Každý rok ušetřit takovou částku? To už je velmi zajímavé pro každého. Uspořené peníze můžeme použít třeba právě na rozšíření ochrany, protože věci ve vozidle jsou často předmětem krádeží, před kterou nás povinné ručení ochránit nedokáže.

Pro více informací navštivte www.epojisteni.cz.

Určitě si přečtěte

Drone Aevena je vaše domácí ostraha. Létá bytem a posílá vám video do aplikace

Drone Aevena je vaše domácí ostraha. Létá bytem a posílá vám video do aplikace

** Nemáte psa? Domácnost vám dokáže ohlídat i nový dron ** Využívá k tomu mj. trojici 4K kamer nebo hloubkovou 3D kameru ** K dostání však bude až příští rok a nebude zrovna za hubičku

21.  10.  2017 | Měchura Milan | 1

O2 bude O2 nejméně do roku 2022, Španělům za to zaplatí 900 milionů korun

O2 bude O2 nejméně do roku 2022, Španělům za to zaplatí 900 milionů korun

** Než tzv. rebranding, raději poplatek za právo užívat známku O2 ** Původně měl operátor právo používat jméno O2 do ledna 2019 ** 39 % telefonů v síti O2 umí LTE, kolik prodatují operátor neuvedl

28.  7.  2017 | Pospíšil Aleš, Láska Jan | 15

O2 ohlásilo konec roamingu. Nabídne i alternativní tarif a chytré pojištění

O2 ohlásilo konec roamingu. Nabídne i alternativní tarif a chytré pojištění

** Připlácet nebudou jen ti zákazníci, kteří si nastaví tarif Svět Basic ** Regulace platí jen v zóně EU, mimo ni zůstává roaming drahý ** O2 „tlačí“ chytré pojištění, to je levnější s tarifem Volání bez hranic

15.  5.  2017 | Pospíšil Aleš | 31