I ty můžeš nakoupit bez DPH! Mobil Pohotovost chystá na pátek zajímavou slevovou akci

Jakoby Xiaomi s bombastickými akcemi u příležitosti otevření nových prodejen nastartovalo nový fenomén. Zkoušel to Honor, teď jde na věc Mobil Pohotovost a také chystá hromadu slev.

Čtrnáctá prodejna společnosti Mobil Pohotovost se v pátek 30. srpna otevře v OC Centrum Černý Most. Mezi hlavní taháky patří sleva ve výši DPH, koupit tak můžete nový telefon, příslušenství nebo dokonce elektrickou koloběžku.

  • elektrická koloběžka Xiaomi: 9 909 Kč (běžně 11 990 Kč)
  • Xiaomi Redmi Note 7 za 4 041 Kč (běžně 4 890 Kč)
  • Huawei P30 lite: 6 603 Kč (běžně 7 990 Kč)
  • Samsung Galaxy A50: 7 430 Kč (běžně 8 990 Kč)
  • Apple AirPods 2 za 3 959 Kč (běžně 4 790 Kč)
  • další slevy najdete v galerii tohoto článku nebo na mp.cz/cernymost

V akci bude kolo štěstí. Stačí nakoupit nad 2 000 Kč a můžete si vytočit jednu z atraktivních cen. Prodejnu najdete v 1. patře u eskalátorů vedoucích ke kinu. Je otevřená od 9 do 21 hodin, ale pozor. Akce platí pouze do vyprodání zásob, počty dostupných kusů jsou uvedené na obrázcích v galerii.

PS: Mobil Pohotovost pochopitelně nehodlá okrást stát, daň samozřejmě odvede. Po formální stránce se jedná o slevu ve výši 17,3 % z prodejní ceny zboží.

Diskuze (4) Další článek: T-Mobile chce naučit zákazníky dobíjet přes aplikaci. Přidá čtvrtinu hodnoty kreditu navíc

Témata článku: Nákup a ceny, Slevy, Akce, Mobil Pohotovost, Prodejna, Sleva, Slevová akce, Bombas, OC černý most, Koloběžka, DPH


Určitě si přečtěte

RECENZE: Sony Xperia 5 – kompaktní provedení top modelu od Sony

RECENZE: Sony Xperia 5 – kompaktní provedení top modelu od Sony

** Spousta výkonu, skvělý displej a solidní zvuk, ideál na multimédia ** S průměrnou výdrží zamrzí absence bezdrátového nabíjení ** Vysoká cenovka zbytečně sráží jinak povedený telefon

Martin Herodek | 39

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

** Nositelnosti jsou specifická kategorie, vybírají se jinak než mobily. ** Co model, to charakter, unikátní mix vlastností, parametrů a funkcí. ** Začneme jednoduchým náramkem, skončíme našlapanými Apple Watch.

Filip Kůžel | 103