Instax Mini Link chrlí obrázky jako Polaroid. Tady si ale můžete vybrat, kterou fotku vytisknete

Za mobilní tiskárnou Instax stojí výrobce stejnojmenných foťáků Fujifilm, které vám hned po stisknutí spouště vyplivnou obrázek. Stačí minutu počkat, až se na něm ustálí barvy. Výhodou tiskárničky je ten prostý fakt, že si můžete předem na displeji mobilu vybrat, který obrázek vytisknete.

Už v minulosti jsme zkoušeli bezinkoustové tiskárny typu Zink (dnes je nabízí Samsung, LG, HP a další značky), které jsou velmi podobné rozměry, rychlostí i cenou, Instax je však překonává podáním barev. Zink skóruje samolepícími obrázky, instaxové fotky jsou víc cool a slušet jim to bude s kolíčkem na šňůře.

Obdobné jsou bohužel i náklady a velikost fotky. Rozměry používaných filmů typu Instax Mini jsou 62 × 46 mm a podle toho, kde je nakoupíte, se cena jedné fotky pohybuje kolem dvacetikoruny. Tiskárna samotná potom přijde na tři tisíce korun.

Diskuze (3) Další článek: Takovou předpověď počasí jste ještě neviděli: grafika skvěle znázornila povodeň i tornádo

Témata článku: Zink, Fujifilm, Instax, Tiskárna, Polaroid, Kter, Mini Link, Obrázek, Jak, Fotka


Určitě si přečtěte

RECENZE: Apple iPhone SE (2020) – vstup do jablečného světa dlouho nebyl lákavější

RECENZE: Apple iPhone SE (2020) – vstup do jablečného světa dlouho nebyl lákavější

** Jedná se o nejdostupnější smartphone z nabídky Applu ** Starý design kompenzuje výkonným procesorem z iPhonu 11 ** Má sice jeden foťák, ale ostudu rozhodně neudělá

Martin Miksa | 178

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

** Nositelnosti jsou specifická kategorie, vybírají se jinak než mobily. ** Co model, to charakter, unikátní mix vlastností, parametrů a funkcí. ** Začneme jednoduchým náramkem, skončíme našlapanými Apple Watch.

Filip Kůžel | 107