Intermec 700 color - komunikátor do terénu

Budoucnost náleží přístrojům spojující možnosti kapesních počítačů a mobilních telefonů. Proč kupovat líbivé moderní komunikátory, když jiní, ne tak hezcí, toho nabízejí daleko více?
Intermec 700 color - komunikátor do terénu

Intermec 700 color Pocket PC 2002

Klepněte pro větší obrázekPracovní modely, ať už se jedná o kapesní počítače nebo komunikátory, se od modelů určených nejširší veřejnosti na první pohled liší. Nenabízejí totiž chytlavý design, ale drží se striktně funkční stránky. Jinak tomu není ani v případě komunikátoru pocházejícího od americké firmy Intermec Technologies Corp. Se svým hranatým designem by těžko hledal masovější odbyt a při tom se jedná o nadprůměrně vybavený komunikátor, který v mnoha ohledech předčí již zavedené značky úřadující na trhu.

Série 700 se může pochlubit opravdu velkým barevným displejem s úhlopříčkou téměř deset centimetrů. Za operační systém byla vybrána mobilní varianta Pocket PC, která poběží na procesoru Intel X-Scale s taktem 400 MHz. To už je solidní základ, ale opravdové překvapení teprve přijde. Komunikátor je dokonale vybaven snad pro jakoukoli komunikaci. Počínaje bezdrátovou komunikací Bluetooth, přes GPRS a bezdrátovou sítí WiFi konče. Vše bez přídavných modulů a příslušenství.

Díky svému zaměření do průmyslové sféry u něj nalezneme i funkce jinak neobvyklé -  dokáže snímat čárové kódy a nedělají mu problémy ani kódy dvojrozměrné. Podle dostupných informací bude umět pořizovat černobílé snímky, což podle výrobce můžete využít třeba při snímání podpisu na dodacím listě nebo faktuře. 

Podrobnější informace zatím nejsou dostupné a to i přesto, že bylo vybráno poslední čtvrtletí letošního roku jako termín uvedení modelu pracujícího v sítích GSM na trh. 

Zdroj: Intermec

Diskuze (4) Další článek: Logitech má nová drátová i bezdrátová sluchátka

Témata článku: Windows, Smartphony, Software pro mobily, Terén, Komunikátor, Nejširší veřejnost


Určitě si přečtěte

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

** Špička portfolia Huawei nepřipouští žádné kompromisy ** Má atraktivní, zapamatovatelný design a spoustu výkonu ** Hlavním lákadlem je unikátní fotoaparát Leica se třemi objektivy

Jan Láska | 70

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 136