Intermec 700 color - komunikátor do terénu

Budoucnost náleží přístrojům spojující možnosti kapesních počítačů a mobilních telefonů. Proč kupovat líbivé moderní komunikátory, když jiní, ne tak hezcí, toho nabízejí daleko více?
Intermec 700 color - komunikátor do terénu

Intermec 700 color Pocket PC 2002

Klepněte pro větší obrázekPracovní modely, ať už se jedná o kapesní počítače nebo komunikátory, se od modelů určených nejširší veřejnosti na první pohled liší. Nenabízejí totiž chytlavý design, ale drží se striktně funkční stránky. Jinak tomu není ani v případě komunikátoru pocházejícího od americké firmy Intermec Technologies Corp. Se svým hranatým designem by těžko hledal masovější odbyt a při tom se jedná o nadprůměrně vybavený komunikátor, který v mnoha ohledech předčí již zavedené značky úřadující na trhu.

Série 700 se může pochlubit opravdu velkým barevným displejem s úhlopříčkou téměř deset centimetrů. Za operační systém byla vybrána mobilní varianta Pocket PC, která poběží na procesoru Intel X-Scale s taktem 400 MHz. To už je solidní základ, ale opravdové překvapení teprve přijde. Komunikátor je dokonale vybaven snad pro jakoukoli komunikaci. Počínaje bezdrátovou komunikací Bluetooth, přes GPRS a bezdrátovou sítí WiFi konče. Vše bez přídavných modulů a příslušenství.

Díky svému zaměření do průmyslové sféry u něj nalezneme i funkce jinak neobvyklé -  dokáže snímat čárové kódy a nedělají mu problémy ani kódy dvojrozměrné. Podle dostupných informací bude umět pořizovat černobílé snímky, což podle výrobce můžete využít třeba při snímání podpisu na dodacím listě nebo faktuře. 

Podrobnější informace zatím nejsou dostupné a to i přesto, že bylo vybráno poslední čtvrtletí letošního roku jako termín uvedení modelu pracujícího v sítích GSM na trh. 

Zdroj: Intermec

Diskuze (4) Další článek: Logitech má nová drátová i bezdrátová sluchátka

Témata článku: Windows, Smartphony, Software pro mobily, Komunikátor, Terén, Nejširší veřejnost

Určitě si přečtěte