iPhone 12 Flip: Nádherný koncept, který si nedělá trable s drobnostmi, jako je realita

Pochopitelně je to jen koncept, kratičké video vzniklo výhradně v počítači. Přesto se v něm odráží trendy, které momentálně hýbou světem smartphonů – konkrétně ohebný Samsung Z Flip a Motorola Razr. Jak by to vypadalo, kdyby se do ohebných telefonů pustil Apple?

Na konceptu, který jeho autor Iskander Utebayev (@bat.not.bad) nazval iPhone 12 Flip, zřetelně vidíme i prvky jeho předchozího díla. iPhone Slide Pro se vysouval na posunutí prstu po displeji, u iPhonu 12 Flip je to podobné – stačí gesto a telefon se otevře.

Koncept vypadá fantasticky, ale je to hlavně proto, že se autor nemusel omezovat drobnostmi jako je realita, fyzika, nutnost někam umístit mechanismus, servomotory, které by umožnily bleskurychlé otevření... Pokud však od toho odhlédneme, řešení vypadá skvěle – ošklivý výřez iPhonů zůstává na vnějším displeji, ten vnitřní už je příkladně bezrámečkový.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

My vision of iPhone 12 Flip📱

Příspěvek sdílený Iskander Utebayev (@bat.not.bad),

Diskuze (36) Další článek: Znovu ve formě s chytrými hodinkami

Témata článku: iPhone, Koncepty, Flip, Rendery, Grafika, Realita, Koncept, Iskander Utebayev, Trable, Drobnost


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Mi Note 10. První pokus o 108 MPx v mobilu vyšel na výbornou

RECENZE: Xiaomi Mi Note 10. První pokus o 108 MPx v mobilu vyšel na výbornou

** Telefon přináší unikátní zoomovací schopnosti a rekordní rozlišení ** Radost udělá i dlouhá výdrž baterie a bleskové dobíjení ** Škoda jen staršího Androidu a vyšší cenovky

Martin Miksa | 42

RECENZE: Lenovo Yoga Smart Tab – a pak že tablety jsou mrtvé

RECENZE: Lenovo Yoga Smart Tab – a pak že tablety jsou mrtvé

** Jednou tablet, jindy asistent, který dokáže řídit chytrou domácnost ** Kromě nápaditého vzhledu zaujme i stereo reproduktory JBL ** Hlavní brzdou je procesor Qualcomm z nižší řady portfolia

Milan Měchura | 34