iPhone za půlku přilákal o víkendu do prodejny Mall stovky zájemců, někteří čekali i přes noc

iPhone za půlku přilákal o víkendu do prodejny Mall stovky zájemců, někteří čekali i přes noc

Internetový obchod Mall.cz otevřel o víkendu v Praze svoji první kamennou prodejnu specializovanou na mobilní zařízení. Nový Mall Shop v pražských Holešovicích prošel rozsáhlou rekonstrukcí a z klasické výdejny zásilek objednaných přes e-shop se změnil v moderní prodejnu zaměřenou na smartphony, tablety a příslušenství k mobilním telefonům. Místo k výdeji zásilek zde ale stále zůstává.

Klepněte pro větší obrázek
Zákazníci vytvořili před prodejnou Mall dlouhou frontu (Zdroj: Mall.cz)

Den slavnostního otevření, sobotu 19. října, mohli zájemci využít k nákupu zlevněných telefonů a dalších zařízení. Největším lákadlem bylo 20 kusů iPhonu 8 64GB zlevněného na polovinu, tedy s prodejní cenou 6 790 Kč. Na místě se tvořila dlouhá fronta už mnoho hodin před otevřením prodejny. Mall uvádí, že  někteří zákazníci na své vybrané produkty čekali už od předešlého dne, tedy i více než 20 hodin.

Vedle zlevněných iPhonů mohli zákazníci zakoupit celkem 100 ks Honoru 20 Lite za 4 790 Kč. Chytré hodinky Galaxy Watch 42mm od Samsungu byly k dispozici v počtu 30 ks za cenu 3 990 korun. O polovinu výhodněji získali zákazníci také 20 kusů Xiaomi Redmi 7A. Pro prvních 20 zájemců byl v nové prodejně připraven robotický vysavač Xiaomi Roborock Xiaowa za 4 245 korun. Na chytré náramky a hodinky byla sleva až 50 %.

Klepněte pro větší obrázek
V den slavnostního otevření byly pro zákazníky připraveny zajímavé slevy (Zdroj: Mall.cz)

Nový showroom nabízí více než 250 vystavených modelů mobilních telefonů a tabletů napříč značkami, např. Apple, Asus, Honor, Huawei, Nokia, Samsung, Xiaomi a další. V nabídce je také nositelná elektronika, chytré náramky a hodinky nebo třeba robotické vysavače a další přístroje do chytré domácnosti. Pražská prodejna je první specializovaná prodejna Mall tohoto typu, další podobnou otevře firma do konce roku ve slovenské Žilině.

Diskuze (30) Další článek: Týden mobilně 506: Garmin pro kapitány a bubák jménem 5G

Témata článku: Hodinky, Slevy, Akční nabídka, Prodejny, Mall.cz, Showroom, Otevření, Pře, Stovka zájemců, Žilina, Prodejna, Robotický vysavač, Praha, Zákazníci, Zájemce, Holešovice


Určitě si přečtěte