Italská technologická vlna: Telit GM882/GM884

Mobilní telefony z produkce italského výrobce Telit neoplývají jen módními tvary, ale dokáží překvapit i po stránce technologické. Pojďme si představit dvě žhavé novinky, které mají totožné technické parametry a liší se jen svým vzhledem.
Italská technologická vlna: Telit GM882/GM884

Nové modely italského výrobce mobilních telefonů Telit budou patřit do rodiny technologických telefonů pod svou domovskou značkou. Ne, že by nabízely něco převratného, ale každý uživatel bude určitě spokojen.

Pomalu, ale jistě se rozdíly mezi jednotlivými značkami stírají – je to díky tomu, že až na malé výjimky nabízejí všichni tu stejnou technologii. Také podpora multimedií není žádnou novinkou. Přestože vás nové telefony Telit GM88x asi ničím neoslní, nezapřou, že mají něco do sebe.

Malé nahlédnutí do Itálie 

Základem dnešních telefonů je rozměrný displej. Ten má v telefonech Telit rozlišení 132 x 65 pixelů. Jeho rozměry oceníte nejen při čtení dlouhých textovek, ale hlavně při práci s EMS zprávami. Na výběr budete mít z deseti fontů, které vám ovlivní počet zobrazených řádků na displeji. Svou technologickou vyzrálost dokazuje telefon podporou technologie GPRS, která je třídy 8 v konfiguraci 4+1 timeslot. Využijete ji nejspíš pouze při brouzdání WAPem. Wapový prohlížeč je ve verzi 1.2.1.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Telit GM882                 Telit GM884

Podle výrobce bude mít mobil dobře propracovaný organizer s kompletní PIM agendou. Dostupné, ale roztroušené informace uvádějí, že bude k dispozici i technologie T9 pro pohodlné psaní textovek. Dále ještě skladatel melodií a tři hry.

Až budou oba telefony oficiálně představeny, přineseme podrobnější a ucelenější informace.

Diskuze (7) Další článek: Nokia 3410 na českém trhu

Témata článku: Vlna, Ital

Určitě si přečtěte