Jabra BT3010: fotbalové handsfree nejen pro fanoušky

Fanděte českému fotbalovému týmu k postupu do čtvrtfinále EURO 2008 v zápase s Tureckem. Dnes půjde o všechno!

Bluetooth handsfree Jabra BT3010 určitě nemůžeme zařadit mezi sluchátka, po kterých by toužily stovky mobilních uživatelů. O svoji existenci na poli levných handsfree se však dokáže poprat především díky možnosti přizpůsobení vzhledu krytu. Fotbalová edice Jabry BT3010 navíc přidává 16 národních vlajek zemí, které se účastní fotbalové mánie s názvem EURO 2008, a to už za pozornost stojí!

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Drobné sluchátko se chlubí fotbalovými kryty v balení

Jabra BT3010 ve zkratce

  • velikost: 49 × 22 × 12 mm, 11 g
  • výdrž: 8 hodin hovoru, až 300 hodin v pohotovosti
  • funkce: bluetooth 2.0, odmítnutí hovoru, hlasové a opakované vytáčení, přidržení hovoru
  • příslušenství: síťová nabíječka, šňůrka na krk, spona
  • výměnné kryty: 33 různých + 16 vlajek
  • cena: 766 Kč
  • kde koupit: Snyze
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Celkem 49 výměnných šablon najdete v balení se sluchátkem, nechybí ani česká vlajka

Jak na hovory

Drobné sluchátko nijak neskrývá laciný vzhled, kromě čelní strany se setkáte pouze s černým plastem. Na zadní straně do prostoru vybíhá pouze osten s gumovou obroučkou k zasunutí do ucha. Poblíž také najdete miniUSB konektor pro dobíjení. Pokud by sluchátko v uchu nesedělo pohodlně a bezpečně (i můj případ), lze využít po tuhé plastové sponě k zavěšení za ucho.
 
O nabíjení sluchátka indikuje fialově podsvícené multifunkční tlačítko na čelní straně, tu ještě doplňuje dvojice drobných trojúhelníkových tlačítek s funkcí regulace hlasitosti hovorů. Je jasné, že levné sluchátko nenabídne tak kvalitní zvuk jako o mnoho dražší produkty, Jabra tento fakt potvrzuje. Zvuk ze sluchátka by mohl být hlasitější a méně zastřený, mikrofon v testu obstál. Opakované i hlasové vytáčení obstará multifunkční tlačítko, pokud si jej pro miniaturní rozměry nespletete s přilehlou dvojicí.

Jak na kryty

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Přehled příslušenství a ukázka úpravy vnějšího krytu

Hlavním trumfem Jabry BT3010 jsou výměnné papírové kryty, které lze vložit pod průhledný plast čelní strany. Po odklopení zacvaknutého krytu máte na výběr z 33 nejrůzněji vzorovaných či jednobarevných, v době fotbalových utkání můžete sympatie vyjádřit jednou ze 16 přibalených vlajek. 

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Coverdesigner nabízí výrobu nových krytů i galerii návrhů jiných uživatelů

Pokud byste snad nenašli kryt dle vaší chuti, navštivte stránky Jabra Cover Designer, kde si můžete vyrobit svůj vlastní v několika krocích a poté vytisknout na vaší tiskárně k vystřižení.


Soutěž!

Zaujalo vás fotbalové sluchátko Jabra BT3010 a chtěli byste mít svoje? Napište nám na e-mail váš tip na vítěze fotbalového šampionátu EURO 2008, pokud uhádnete a budete mít štěstí, sluchátko je vaše.

Své tipy posílejte v e-mailech s předmětem "Jabra"  na adresu mobility@cpress.cz do středy 18. 6. 2008 do 23:59 hod.  Z každé e-mailové adresy bude přijat jediný, a to právě první zaslaný tip. Ve hře jsou dvě sluchátka Jabra BT3010, výherce vylosujeme po skončení EURO 2008.

Váš názor Další článek: Číňané už dostali projektor do mobilu

Témata článku: Příslušenství, Fotbal, Česká vlajka, Jabra, Handsfree


Určitě si přečtěte

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 35

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31