Jak na hlasovou schránku Oskara I

Oskarova nabídka hlasových schránek je nejmenší, což ovšem neznamená, že nenabízí stejné služby, jako ostatní operátoři. Zkrátka máte jednodušší výběr, kterou schránku budete využívat.
Jak na hlasovou schránku Oskara I
Oskarova nabídka hlasových schránek je nejmenší, což ovšem neznamená, že nenabízí stejné služby, jako ostatní operátoři. Zkrátka máte jednodušší výběr, kterou schránku budete využívat.

Oskar si nazval hlasovou schránku po svém a jmenuje se podle něj Hlasová pošta. Proč ne. Nabízí ji ve dvou variantách. Ta složitější nebo spíše vyspělejší má přídavek pro pokročilé. Má plno vymožeností a může být doplněna o faxové služby, ovšem platí se za ni – základní Hlasová pošta je zdarma. Jednotlivé parametry jsou rozepsány v tabulce a o dalších službách si můžete dozvědět z následujících odstavců.

Hlasová pošta

Pokud se dovoláte do Oskarovy hlasové pošty poprvé, budete seznámeni se základními možnostmi jejího využití a Oskar vám poradí, jak změnit váš osobní pozdrav a hlasový podpis. Jakmile vám někdo nahraje do schránky vzkaz, dostanete hlášení prostřednictvím textové zprávy. Pak stačí stisknout tlačítko pro volání a jste ve vaší schránce. Za volání do schránky samozřejmě platíte dle vašeho tarifního programu. Schránku máte ovšem aktivovanou ihned po aktivaci vaší karty SIM a to zdarma; musíte si pouze nastavit přesměrování, jinak je vám schránka na nic.

Jak se dostanete do hlasové schránky z vašeho mobilního telefonu?

Vytočíte číslo *98. Schránka vás v tomto případě automaticky pozná a tak není potřeba zadávat číslo hlasové schránky. Po každé je po vás ovšem požadován váš bezpečnostní kód - heslo. Do schránky je také možno volat *981. Pokud zavoláte do schránky přes tuto volbu, budou vám po přihlášení automaticky přehrány všechny vaše nové zprávy i starší uložené zprávy, aniž byste museli cokoliv dalšího zadávat.

Jak se dostanete do hlasové schránky z jiného telefonu?

Vytočíte +42 0608 989 898 (při volání z tuzemské telefonní sítě nemusíte zadávat mezinárodní předvolbu +42), zadáte číslo vaší schránky (vaše telefonní číslo) a stisknete #, zadáte vaše heslo a opět stisknete #. Pokud se pokoušíte dovolat do hlasové schránky ze zahraničí a využíváte předplacenou službu Oskarta, pak je tato snaha marná.

Jak si změníte heslo hlasové schránky?

V hlavni nabídce hlasové schránky stiskněte 4 - 4, zadejte nové dvou až šestimístné heslo a stiskněte #. Pokud nechcete heslo používat, budete muset zavolat na Oskarlinku *608), kde vám jeho používání zruší. Toto ovšem v žádném případě nedoporučuji, k vašim zprávám se pak dostane úplně každý.

Pokud heslo zapomenete?

Zavolejte na Oskarlinku *608 ze svého mobilního telefonu a spojte se s operátorem, například stisknutím 0 - 1. Operátor změní vaše heslo na původní 9999.

Jak změníte osobní pozdrav?

V hlavní nabídce hlasové schránky stiskněte 4 - 1, namluvte svůj pozdrav a stiskněte # a 2. Schránka vám nový pozdrav přehraje.

Jak zvolíte způsob upozorňování?

Bohužel nezměníte.

Jak zavoláte autorovi zprávy?

Až si zprávu poslechnete, stiskněte 0 a pokud bylo rozpoznáno číslo volajícího, budete s ním automaticky spojeni. Pozor, platíte za volání dle vašeho tarifu plus volání do Záznamové služby.

O hlasové schránce pro pokročilé si povíme příště.

Parametry Hlasová pošta Hlasová pošta pro pokročilé
Číslo schránky *98 *98
Max. délka osobního pozdravu 60 s 60 s
Max. délka uložené zprávy 120 s 180 s
Max. počet uložených zpráv 20 50
Doba uchování nových zpráv (dnů) 15 25
Doba uchování uložených zpráv (dnů) 7 7
Max. počet telefonních seznamů - 20
Max. počet položek v tel. seznamu - 20
Max. počet faxových stránek - 100
Ceny (vč. DPH)
Aktivace - 420,00 Kč
Cena/měsíc - 78,75 Kč
Diskuze (2) | Vyhráli jste Alcatel One Touch 301?

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Hlas, Osobní pozdrav, Oskar

Určitě si přečtěte

Vodafone v lednu začne prodávat Xiaomi a přidá velké povánoční slevy [ceník]

Vodafone v lednu začne prodávat Xiaomi a přidá velké povánoční slevy [ceník]

** Výkon za rozumnou cenu, takové jsou dle Vodafonu modely Xiaomi ** Top model Xiaomi Mi MIX 2 vyjde na necelých 15 tisíc korun ** Operátor v lednu výrazně zlevňuje, ceny jdou dolů o tisíce

31.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 14

Volali jsme jako jindy v neděli, o stovky procent vyskočily na Štědrý den data

Volali jsme jako jindy v neděli, o stovky procent vyskočily na Štědrý den data

** Selfíčko s dárečkem jedině přes messenger a přes Wi-Fi ** Nejvíce volali, SMSkovali a datovali zákazníci T-Mobilu ** Průměrná hodnota přenesených dat na SIM se pohybuje od 40 do 60 MB

25.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 17

Nokia 8 v prosincovém ceníku Vodafonu. „Pětka“ zlevnila pod 5 tisíc

Nokia 8 v prosincovém ceníku Vodafonu. „Pětka“ zlevnila pod 5 tisíc

** Ve zvýhodněné kategorii „pro věrné“ je tento měsíc 13 modelů ** Prosincovou novinkou je nejvybavenější Nokia s „čistým“ Androidem ** Pokud upíšete duši na dvě léta, dostanete slevu 2 000 Kč

4.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 3

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14