Jak na hlasovou schránku Oskara I

Oskarova nabídka hlasových schránek je nejmenší, což ovšem neznamená, že nenabízí stejné služby, jako ostatní operátoři. Zkrátka máte jednodušší výběr, kterou schránku budete využívat.
Jak na hlasovou schránku Oskara I
Oskarova nabídka hlasových schránek je nejmenší, což ovšem neznamená, že nenabízí stejné služby, jako ostatní operátoři. Zkrátka máte jednodušší výběr, kterou schránku budete využívat.

Oskar si nazval hlasovou schránku po svém a jmenuje se podle něj Hlasová pošta. Proč ne. Nabízí ji ve dvou variantách. Ta složitější nebo spíše vyspělejší má přídavek pro pokročilé. Má plno vymožeností a může být doplněna o faxové služby, ovšem platí se za ni – základní Hlasová pošta je zdarma. Jednotlivé parametry jsou rozepsány v tabulce a o dalších službách si můžete dozvědět z následujících odstavců.

Hlasová pošta

Pokud se dovoláte do Oskarovy hlasové pošty poprvé, budete seznámeni se základními možnostmi jejího využití a Oskar vám poradí, jak změnit váš osobní pozdrav a hlasový podpis. Jakmile vám někdo nahraje do schránky vzkaz, dostanete hlášení prostřednictvím textové zprávy. Pak stačí stisknout tlačítko pro volání a jste ve vaší schránce. Za volání do schránky samozřejmě platíte dle vašeho tarifního programu. Schránku máte ovšem aktivovanou ihned po aktivaci vaší karty SIM a to zdarma; musíte si pouze nastavit přesměrování, jinak je vám schránka na nic.

Jak se dostanete do hlasové schránky z vašeho mobilního telefonu?

Vytočíte číslo *98. Schránka vás v tomto případě automaticky pozná a tak není potřeba zadávat číslo hlasové schránky. Po každé je po vás ovšem požadován váš bezpečnostní kód - heslo. Do schránky je také možno volat *981. Pokud zavoláte do schránky přes tuto volbu, budou vám po přihlášení automaticky přehrány všechny vaše nové zprávy i starší uložené zprávy, aniž byste museli cokoliv dalšího zadávat.

Jak se dostanete do hlasové schránky z jiného telefonu?

Vytočíte +42 0608 989 898 (při volání z tuzemské telefonní sítě nemusíte zadávat mezinárodní předvolbu +42), zadáte číslo vaší schránky (vaše telefonní číslo) a stisknete #, zadáte vaše heslo a opět stisknete #. Pokud se pokoušíte dovolat do hlasové schránky ze zahraničí a využíváte předplacenou službu Oskarta, pak je tato snaha marná.

Jak si změníte heslo hlasové schránky?

V hlavni nabídce hlasové schránky stiskněte 4 - 4, zadejte nové dvou až šestimístné heslo a stiskněte #. Pokud nechcete heslo používat, budete muset zavolat na Oskarlinku *608), kde vám jeho používání zruší. Toto ovšem v žádném případě nedoporučuji, k vašim zprávám se pak dostane úplně každý.

Pokud heslo zapomenete?

Zavolejte na Oskarlinku *608 ze svého mobilního telefonu a spojte se s operátorem, například stisknutím 0 - 1. Operátor změní vaše heslo na původní 9999.

Jak změníte osobní pozdrav?

V hlavní nabídce hlasové schránky stiskněte 4 - 1, namluvte svůj pozdrav a stiskněte # a 2. Schránka vám nový pozdrav přehraje.

Jak zvolíte způsob upozorňování?

Bohužel nezměníte.

Jak zavoláte autorovi zprávy?

Až si zprávu poslechnete, stiskněte 0 a pokud bylo rozpoznáno číslo volajícího, budete s ním automaticky spojeni. Pozor, platíte za volání dle vašeho tarifu plus volání do Záznamové služby.

O hlasové schránce pro pokročilé si povíme příště.

Parametry Hlasová pošta Hlasová pošta pro pokročilé
Číslo schránky *98 *98
Max. délka osobního pozdravu 60 s 60 s
Max. délka uložené zprávy 120 s 180 s
Max. počet uložených zpráv 20 50
Doba uchování nových zpráv (dnů) 15 25
Doba uchování uložených zpráv (dnů) 7 7
Max. počet telefonních seznamů - 20
Max. počet položek v tel. seznamu - 20
Max. počet faxových stránek - 100
Ceny (vč. DPH)
Aktivace - 420,00 Kč
Cena/měsíc - 78,75 Kč

Témata článku: Operátoři, Vodafone

2 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Michal Zámečník 17. 7. 2001 19:02:20
    U Twistu i u Go lze hovory přesměrovat pouze do hlasové schrnky. Takže...
  • Pavel Lajšner 17. 7. 2001 19:02:20
    ... a pak třeba používat přesměrování na libovolné číslo (to myslím u...
Určitě si přečtěte

Vodafone obohatil nabídku o Nokii 3, starší modely zlevnily [ceník]

Vodafone obohatil nabídku o Nokii 3, starší modely zlevnily [ceník]

** Novou Nokii 3 můžete mít za necelé čtyři tisíce ** Zlevňovaly iPhony, Huawei P10 (lite) a Xperia XCompact ** Suveréně nejdražším zařízením se stal 12.9 iPad Pro za 37 777 Kč

31.  7.  2017 | Pospíšil Aleš | 1

Vodafone Smart V8: kdeže loňské sněhy jsou [recenze]

Vodafone Smart V8: kdeže loňské sněhy jsou [recenze]

** Vodafone Smart V8 je letošní jedničkou modelové řady od Vodafonu ** Svou výbavou se řadí do nižší střední třídy ** Lákat bude na kovové zpracování nebo čtečku otisků prstů

30.  7.  2017 | Měchura Milan | 9

Vodafone Smart N8: dravější konkurence mu bere vítr z plachet [recenze]

Vodafone Smart N8: dravější konkurence mu bere vítr z plachet [recenze]

** Evoluce osvědčeného konceptu bez výrazných chyb ** Konkurence nespí a pořádně Vodafonu zatápí ** Zajímavý poměr cena/výkon už není tak atraktivní jako dříve

27.  7.  2017 | Herodek Martin | 14

TOP 10: Nejprodávanější smartphony v Česku za červen 2017

TOP 10: Nejprodávanější smartphony v Česku za červen 2017

** V červnu jsme nejvíc kupovali modely s cenovkou do 7 tisíc ** Ze značek převládá Samsung a Huawei ** Nejoblíbenějším smartphonem od Applu je iPhone SE

21.  7.  2017 | Láska Jan | 8

Vodafonu můžete dát kvůli zhoršení datových podmínek košem. Poradíme jak

Vodafonu můžete dát kvůli zhoršení datových podmínek košem. Poradíme jak

** Na infolince operátora nemusíte dostat správné informace ** Pokud máte starší tarif, na výpověď bez sankce máte nárok ** Výpověď můžete podat na prodejně nebo poslat poštou

19.  7.  2017 | Pospíšil Aleš | 14


komerční sdělení

Komerční sdělení