Jak nám to sviští: test rychlosti EDGE T-Mobilu (přehled bleskovek)

I prorok řekl, co se do tří let stane s Bluetooth - Zatoulaná síť 3G na Vysočině - T-Mobile za pár dnů začne prodávat zbrusu nové LG. Postřehli jste všechny novinky? Pomůže vám to zjistit přehled bleskovek.
Jak nám to sviští: test rychlosti EDGE T-Mobilu (přehled bleskovek)

Jak nám to sviští: test rychlosti EDGE T-Mobilu (oživeno)
I když T-Mobile oficiálně spouští EDGE až v pondělí, už dnes se na mnoha místech můžete připojit. Pokrytí je ale zatím opravdu nehomogenní: doma jsem se nepřipojil, o kilometr dál v práci už ano. Připojil jsem se prostřednictvím Nokie 6630, která podporuje EDGE třídy 10, a na internetu různými testy strávil tři čtvrtě hodiny.

Nokia 2005: 40 mobilů, 262 tisíc barev, vyšší rozlišení a další novinky
Nokia chce podle článku agentury Associated Press v příštím roce představit čtyřicet nových telefonů, což je o pět víc než byl plán pro letošní rok. Z prezentace při uvedení nových modelů počátkem tohoto týdne jsme se dozvěděli ještě další novinky.

Zaplatili byste za zlaté číslo pět milionů?
V Evropě se to tak nebere, ale v asijských zemích mají čísla čarovnou moc. Žádný výrobce si nedovolí svůj mobil nebo jiný produkt označit čtyřkou, v hotelech chybí čtvrté patro (po trojce následuje hned pětka) a nedivil bych se, kdyby letadla létala bez řady číslo čtyři. Čtyřka je totiž nešťastné číslo smrti.

I prorok řekl, co se do tří let stane s Bluetooth
Prorokem je sdružení Bluetooth SIG, které zaštiťuje vývoj standardu Bluetooth a ve kterém je vedle stovek méně důležitých firem i oktet zakladatelů: Agere, Ericsson, IBM, Intel, Microsoft, Motorola, Nokia a Toshiba. Toto sdružení včera zveřejnilo dokument Roadmap of Bluetooth Wireless Technology, který odhaluje plány Bluetooth do příštích tří let.

Nokia 3650 za necelých šest tisíc, Siemens SX1 za sedm a půl
Vyjímáme z nového ceníku distributora GSMobile. Platí od pondělka a podobně jako před týdnem s extremní slevou Motoroly MPx200 tady máme další smartphone za hodně zajímavou cenu. Nokia 3650, kterou jsme už tento týden vůbec nenašli v cenících, se vrací za 5 990 Kč s DPH.

 

Můj život s komunikátorem Nokia 9500 (miniblog, akt. 23.12)
Kam jste se to dostali? Do deníčku, kam se chystám psát různé neuspořádané postřehy k nové Nokii 9500 Communicatoru. Samozřejmě k němu připravíme rozsáhlou recenzi, třeba se ale nemůžete dočkat a tyto drobky vás zatím alespoň částečně uspokojí.

Zatoulaná síť 3G na Vysočině
Včerejší odpoledne jsem strávil na Vysočině, v místě, kde má signál jediný operátor a k tomu ještě musíte přistoupit na brannou hru, abyste ho vůbec našli. Představte si ten šok, když vám v takovém vzduchoprázdnu Nokia 6630 oznámí, že našla síť 3G. Všimněte si symbolu v levém horním rohu displeje.

Co je lepší: Motorola MPx200, Nokia 3650 nebo Siemens SX1?
Vzhledem k extrémnímu zlevnění smartphonů Motorola MPx200, Nokie 3650 a Siemens SX1 se diskuse a fóra začala plnit dotazy na zkušenosti s těmito telefony. I když se nechystáme připravit nový srovnávací článek, nabízíme řadu odkazů na starší témata, ze kterých se můžete dozvědět zajímavé informace.

T-Mobile za pár dnů začne prodávat zbrusu nové LG
V nabídce českého T-Mobilu se 10. listopadu objeví nový telefon LG C2200. Jeho plná cena je stanovena na 7 499 Kč, dotovaná na 2 999 Kč. LG C2200 je véčko s fotoaparátem a vnějším displejem, jeho podobnost se stávajícím modelem C1200 z nabídky T-Mobilu se nezapře.

Váš názor Další článek: Samsung E300: vánoční bomba (přehled článků)

Témata článku: Ostatní, LG C2200, Motorola MPx200, Nokia 3650, Nokia 6630, Nokia 9500, Siemens SX1, Mobil, Edge, Přehled, Blesk, Rychlost, Test


Určitě si přečtěte