Jak rozvibrovat staré telefony Alcatel

Dotaz: Zajímalo by mě, jestli existuje vibrační baterie pro mobilní telefon Alcatel One Touch Club db. Pokud ano, kde ji můžu koupit? Ptal jsem se v prodejnách EuroTelu, ale tam o ní nic nevěděli. Dozvěděl jsem se pouze, že existuje vibrační jednotka, ale nedokážu si pod tím nic představit.
Miloslav Honzík: Zajímalo by mě, jestli existuje vibrační baterie pro mobilní telefon Alcatel One Touch Club db. Pokud ano, kde ji můžu koupit? Ptal jsem se v prodejnách EuroTelu, ale tam o ní nic nevěděli. Dozvěděl jsem se pouze, že existuje vibrační jednotka, ale nedokážu si pod tím nic představit.

Mobility: Samotné vibrování nezajišťuje baterie, ale vibrační jednotka. To je elektromechanická součástka, která mobilní telefon rozvibruje. U starších nebo jednodušších mobilních telefonů bývá tato jednotka ve speciální baterii a odtud zřejmě pochází všeobecně vžité označení vibrační baterie.

A teď konkrétně – k mobilnímu telefonu Alcatel One Touch Club db a kompatibilním modelům (např. Max db ze sady Go) se vyrábí vibrační doplněk i baterie s tímto vibračním doplňkem. Vibrační doplněk se vloží do bloku pro baterie a prodává se pod označením V3. Kompletní baterie s podporou vibrací (baterie + doplněk) je označena B48 a má stejnou kapacitu jako standardně dodávaná baterie k tomuto telefonu. Označení tohoto příslušenství je ale také v letáku, který byste měl najít v krabici od mobilního telefonu.

Tyto doplňky můžete koupit u prodejců značky Alcatel, nebo můžete kontaktovat přímo české zastoupení Alcatelu, kde vám poradí – U Uranie 18, Praha 7, tel. (02) 66 09 41 11.

Tento článek byl napsán pro servis časopisu Mobility.

Témata článku: Alcatel, Telefony, Dodávaná baterie, Telefon

Určitě si přečtěte

Alcatel A7: plastem neurazí, výdrží nadchne [recenze]

Alcatel A7: plastem neurazí, výdrží nadchne [recenze]

** Alcatel A7 je plastový telefon nižší střední třídy ** Hlavní lákadlo je 4 000 mAh s několikadenní výdrží. ** Má dostatek výkonu, paměti a stěžovat si nebudete ani na fotoaparát

6.  10.  2017 | Miksa Martin | 4

Google má dnes večer velkou tiskovku. Ukáže nejen Pixel 2

Google má dnes večer velkou tiskovku. Ukáže nejen Pixel 2

** Dnes téměř po roce proběhne další Google Keynote zaměřená na HW ** Hlavní hvězdou budou opět smartphony řady Pixel 2 ** Trumfne letos Google konkurenci?

4.  10.  2017 | Miksa Martin | 21

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2017 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2017 můžete koupit

** Vybíráme největší mobilní hity v několika kategoriích ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý ** Své místo mají i tablety a tlačítkové telefony

4.  10.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 19

Seznam telefonů, které dostanou Android 8.0 Oreo

Seznam telefonů, které dostanou Android 8.0 Oreo

** Od představení Androidu 8.0 Oreo uběhl více než měsíc ** Jak zareagovali výrobci a které telefony se něj mohou těšit? ** Začněmě hezky podle abecedy.

28.  9.  2017 | Miksa Martin | 8

Vyfotili jsme všechny barvy iPhonu 8. Nejhezčí je zlatá [galerie]

Vyfotili jsme všechny barvy iPhonu 8. Nejhezčí je zlatá [galerie]

27.  9.  2017 | Láska Jan, Miksa Martin | 48