Jak rozvibrovat staré telefony Alcatel

Dotaz: Zajímalo by mě, jestli existuje vibrační baterie pro mobilní telefon Alcatel One Touch Club db. Pokud ano, kde ji můžu koupit? Ptal jsem se v prodejnách EuroTelu, ale tam o ní nic nevěděli. Dozvěděl jsem se pouze, že existuje vibrační jednotka, ale nedokážu si pod tím nic představit.
Jak rozvibrovat staré telefony Alcatel
Miloslav Honzík: Zajímalo by mě, jestli existuje vibrační baterie pro mobilní telefon Alcatel One Touch Club db. Pokud ano, kde ji můžu koupit? Ptal jsem se v prodejnách EuroTelu, ale tam o ní nic nevěděli. Dozvěděl jsem se pouze, že existuje vibrační jednotka, ale nedokážu si pod tím nic představit.

Mobility: Samotné vibrování nezajišťuje baterie, ale vibrační jednotka. To je elektromechanická součástka, která mobilní telefon rozvibruje. U starších nebo jednodušších mobilních telefonů bývá tato jednotka ve speciální baterii a odtud zřejmě pochází všeobecně vžité označení vibrační baterie.

A teď konkrétně – k mobilnímu telefonu Alcatel One Touch Club db a kompatibilním modelům (např. Max db ze sady Go) se vyrábí vibrační doplněk i baterie s tímto vibračním doplňkem. Vibrační doplněk se vloží do bloku pro baterie a prodává se pod označením V3. Kompletní baterie s podporou vibrací (baterie + doplněk) je označena B48 a má stejnou kapacitu jako standardně dodávaná baterie k tomuto telefonu. Označení tohoto příslušenství je ale také v letáku, který byste měl najít v krabici od mobilního telefonu.

Tyto doplňky můžete koupit u prodejců značky Alcatel, nebo můžete kontaktovat přímo české zastoupení Alcatelu, kde vám poradí – U Uranie 18, Praha 7, tel. (02) 66 09 41 11.

Tento článek byl napsán pro servis časopisu Mobility.

Témata článku: Alcatel, Telefony

1 komentář

Nejnovější komentáře

  • M23 17. 7. 2001 18:59:25
    Jen malinkej dovetek k tomu clanku. Pokud vim, tak ten vibracni segmet je...
Určitě si přečtěte

Lenovo Moto G5: černý kůň střední třídy [recenze]

Lenovo Moto G5: černý kůň střední třídy [recenze]

** Nenápadný navenek, povedený uvnitř ** Lenovo Moto G5 potěší výbavou, ale hlavně čistým Androidem ** Díky speciální úpravě přežije déšť i polití

Včera | Miksa Martin | 14

Xiaomi Mi 5X: Foťák s optickým zoomem i pro střední třídu

Xiaomi Mi 5X: Foťák s optickým zoomem i pro střední třídu

** Xiaomi dostává optický zoom i do vyšší střední třídy ** Smartphone nabízí skvělý poměr výkonu a ceny ** LTE v pásmu 800 MHz zatím chybí

26.  7.  2017 | Miksa Martin | 5

Asus Zenfone AR: na rozhraní mezi třemi realitami [recenze]

Asus Zenfone AR: na rozhraní mezi třemi realitami [recenze]

** Asus Zenfone AR vás přenese do rozšířené i virtuální reality ** Nekompromisní výbava uspokojí i ty nejnáročnějí uživatele ** Celkový dojem kazí jen vyšší cena

23.  7.  2017 | Miksa Martin | 4

360° kamerky se stanou běžnou součástí smartphonů. První modely už se prodávají

360° kamerky se stanou běžnou součástí smartphonů. První modely už se prodávají

** Dnes pro natáčení VR obsahu používáme samostatné 360° kamerky ** ProTruly a HT Optical ji implementovali do telefonu ** Během pár let by mohly být běžnou součátí telefonů

18.  7.  2017 | Miksa Martin | 9

Vernee Thor E: Přepněte na černobílou a vydrží tři dny

Vernee Thor E: Přepněte na černobílou a vydrží tři dny

** Za 3 500 Kč se chlubí třídenní výdrží ** Dosáhne na ni díky 5 020 mAh akumulátoru a Endurance módu ** Chcete ale používat Android bez barev?

15.  7.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan, Miksa Martin | 23


komerční sdělení

Komerční sdělení