Jak s málo penězi k drahému mobilu

Jednoduchý způsob jak přijít k drahému nebo stylovému mobilnímu telefonu za málo peněz. Nejedná se o žádný nelegální návod, ale o novou módní vlnu na trhu s mobilním příslušenstvím.
Jak s málo penězi k drahému mobilu

Imitujme!

Snad nikdo by nepohrdl lepším mobilem, než jaký vlastní. Bohužel každá legrace něco stojí a jen někteří doopravdy uskuteční plánovanou výměnu mobilu. Když se ovšem poohlédnete po prodejnách s příslušenstvím pro mobilní telefony, zjistíte, že pořídit rádoby nový telefon je snadnější, než se na první pohled mohlo zdát. Nabídka krytů, které imitují novější a mnohdy dražší modely, je dosti obsáhlá. Dnes není problém změnit jedním krytem třeba i značku telefonu.

Jediným problémem imitujících krytů je jejich původ. Nejedná se o originály z nabídky výrobce, ale o laciné napodobeniny, které si sebou nesou různé neduhy v podobě špatně slícovaných částí, horší klávesnice nebo v konečném důsledku snížené citlivosti mobilu na signál. Ovšem i mezi lacinými kryty existují rozdíly a tak nelze předchozí slova uplatňovat paušálně na všechny výrobky.

Nejvděčnější značkou mobilů, která se může těšit rozsáhlé nabídky krytů, je Nokia. Ale i pro ostatní značky se nabídka krytů utěšeně rozrůstá. Představme si teď několik krytů imitující jiné modely.

Nokia 33xx

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Povedená imitace Nokie 5210 (cena 199 Kč)

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Imitace Nokie 8310 (cena 89,-)

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Samotná Vertu (cena 169 Kč), asijská Nokia 8250 (cena 179 Kč), Ericsson T68 (cena 169 Kč)

Nokia 8210

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Povedená imitace Nokie 8310 (cena 89,-), a rovněž Nokie 6510 (asi 190,-)

Z dalších imitací uveďme snad jen úpravu Nokie 33xx na Siemens C45.

Za zapůjčení krytů děkujeme firmám C.P.A. a MobilShop.cz.

Diskuze (48) Další článek: V800: Motorola to jednou zjistí a bude zle!

Témata článku: Příslušenství, Nokia 8210, Siemens C45, M Pen, Mobil

Určitě si přečtěte