Jak ušetřit u Oskara tisícovku

Náš čtenář nám poslal zajímavý tip, jak u Oskara ušetřit tisíc korun v případě, že ztratíte jeho kartu SIM. Necháte si prostě zdarma zaslat novou. Jak na to?
Jak ušetřit u Oskara tisícovku

Pokud se vám toto opravdu stane, tedy že ztratíte Oskarovu kartu SIM, případně ji poškodíte nebo vám ji ukradnou, musíte za novou zaplatit tisíc korun. Tento poplatek si však můžete při trošce šikovnosti nechat v kapse.

Jak na to? Především je důležité, aby na vaší ztracené kartě SIM nebyla SIM Toolkitová aplikace. Tehdy si můžete zavolat na infolinku Oskara (0800 177100), aby vám ji zdarma vyměnili za novou, se SIM Toolkitem. Jistě už víte, kam mířím. Na infolince po vás budou chtít jméno, heslo pro komunikaci s operátorem a, co je důležité, číslo karty SIM. To je na spodní straně karty, případně na balíčku, v němž jste kartu dostali. Důležité tedy je, abyste si číslo karty pro případ ztráty někam poznamenali, případně nevyhazovali balíček, v němž došla.

Pak už jen stačí počkat, až vám novou kartu dovezou domů. Stará bude automaticky deaktivována, reálně tedy ušetříte opravdu tisícovku. Nicméně, ztracená karta už nesmí SIM Toolkit mít. V tom případě byste měli smůlu.

Za tip děkujeme čtenáři Jiřímu Doležalovi.

 

Diskuze (46) Další článek: Hacker v mobilní síti: volejte za šedesát haléřů

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Důležité číslo, Oskar, Tisíc, Tis

Určitě si přečtěte