Jak zdarma posílat textovky z webu na T-Mobile

Na internetu existují brány, které umožňují zdarma zaslat omezené množství textových zpráv do sítě T-Mobile. Připravte se však na dlouhé registrace, reklamy a omezení.
Jak zdarma posílat textovky z webu na T-Mobile

Na internetu se objevují informace o zahraničních webových bránách, které umožňují neplacené zasílání textových zpráv do sítě T-Mobile i po zpoplatnění dne čtrvrtého února. Esemesku si může zaslat opravdu každý a nemusí zaplatit (téměř) ani korunu. Jako vždy a všude, i zde figurují jistá ale...

Registrace, omezení, reklamy...

Jste-li odhodlání si „zadarmiko textovku“ poslat, připravte se na zdlouhavé registrace, omezení množství zpráv či dokonce reklamní zprávy. Příkladem nám může být server 1rstWAP, který umožňuje zaslání až patnácti SMS za týden. Nejprve musíte podstoupit bezplatnou, leč zdlouhavou, registraci. Doporučuji přečíst obecné podmínky, které musíte ke zdárnému dokončení registrace odsouhlasit. Zde si totiž 1rstWAP vyhrazuje právo zasílat reklamu na vaše telefonní číslo. Závěrečnou fází je verifikace, kdy je vám na mobil zaslán kód, pomocí kterého registraci dokončíte.

Klepněte pro větší obrázek

Z vlastní zkušenosti i z dosavadních ohlasů na internetu je patrné, že služba funguje a doručení zpráv je spolehlivé. Některým uživatelům však činí potíže samotná registrace. Velkým pozitivem je fakt, že se příjemci zobrazí číslo odesilatele (tedy to vaše). Vzápětí se však nabízí otázka, jak dlouho bude tento stav zachován a kolik reklamních textovek bude 1rstWAP zasílat.

Tip: Na internetu je spousta dalších webových bran. Drtivá většina vyžaduje bezplatnou registraci. Jejich funkčnost jsme neověřovali, máte-li chuť, vyzkoušejte je a podělte se s námi v diskusním fóru: Vizzavi.co.uk, Genie.co.uk či Breathe.com.

I několik zpráv se hodí

S pohodlným a levným zasíláním textových zpráv u T-Mobilu se musíme jedou pro vždy rozloučit. Výše zmíněné služby mohou pomoci zejména uživatelům, kteří nevyužívají služeb T-Mobilu. Omezení v počtu zaslaných zpráv jsou značná, nicméně i několik zpráv týdně může pomoci.

Otázka do diskuse: Budete využívat bezplatné brány jako 1rstWAP? Vystačíte si s patnácti SMS týdně?

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Zdarma, Text, Mobil, Web

Určitě si přečtěte

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

** Novinky nejsou, ale tři roky starý 32GB iPhone 6 koupíte pod 10 tisíc ** Kvalitu za rozumnou cenu nabízí o tisícovku zlevněné Honory 8 a 6X ** Neprohloupíte ani s Nokií 5, která klesla o 500 Kč a stojí pod 5 tisíc

2.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 7

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

** Operátoři slibují něco nového a fantastického ** Problém je, že to zřejmě odporuje pravidlům ** ...a hlavně to nedává velký smysl pro uživatele

25.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 34